Trwa ładowanie...

Patryk Jaki zaprezentował film o trzeciej linii metra

Kandydat PiS na prezydenta Warszawy przedstawił wizualizację nowych nitek M3. - Specjalnie nakręciliśmy film dla warszawiaków, który będzie można oglądać w "Jaki Cafe" - powiedział podczas konferencji Patryk Jaki.
Share
Patryk Jaki
Patryk JakiŹródło: East News, Fot: Maciej Luczniewski
dk00tek

Kandydat na prezydenta Warszawy otworzył w niedzielę własną kawiarnie "Jaki Cafe". Tłumaczył, że będzie to punkt informacyjny dotyczący przebiegu trzeciej i czwartej linii metra.

Patryk Jaki we wtorek zaprezentował film, na którym widzimy przebieg trzeciej linii metra. - Wkrótce będzie film z czwartą linią metra - obiecał kandydat. Podkreślił, że jest to schemat, który po przeprowadzeniu przetargu, badań geologicznych i po sprawdzeniu warunków technicznych w poszczególnych elementach może się zmienić.

Przeczytaj też: Ruchy Miejskie żądają dymisji szefa klubu PO w Radzie Warszawy. "Jest odpowiedzialny za manipulacje"

- Platforma mówi, że się nie da, że to jest niemożliwe. Dokładnie to samo mówili o 500+. Ja mówię warszawiakom, że się da. Jeśli zostanę prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy od razu rozpocznę budowę trzeciej i czwartej linii metra - przekonywał polityk. Dodał, że jego konkurenci dzisiaj obiecują nawet piątą linię metra. - Jeszcze kilka tygodni temu się śmiali, że trzecia i czwarta linia nie może powstać. A jeszcze wcześniej, jak razem w łódce pływali z panią prezydent, twierdzili, że tak, musi powstać - tłumaczy wiceminister sprawiedliwości.

dk00tek

Polityk zaznacza, że ważne jest, aby prezydent Warszawy był osobą, która jest choć trochę wiarygodna i stabilna w swoich poglądach na miasto. - A konkurenci co tydzień inne zdanie - podsumował Patryk Jaki.

Zobacz także: Adam Bielan: Rafał Trzaskowski zabrał się do pracy dopiero pod wpływem Patryka Jakiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dk00tek

Podziel się opinią

Share
dk00tek
dk00tek