Trwa ładowanie...
d3wfszg

Paweł Kukiz znów atakowany za mieszkanie na Mokotowie. "Ewidentna nagonka"

"Od dwóch tygodni wiedziałem, że partiokraci szykują straszny atak"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz znów atakowany za mieszkanie na Mokotowie. "Ewidentna nagonka"
d3wfszg

Kolejna odsłona "afery" z wykupem za 25 tys. zł mieszkania w Warszawie przez Pawła Kukiza. "Nie bierzemy subwencji partyjnych (30 mln złotych), a przeszkadza im 72 zł za dobę w hotelu??" Kto i dlaczego zlecił im takie opluwanie?" - pisze lider Kukiz'15 na Facebooku. I dodaje: - Wiedziałem, że szykują na mnie atak. To reakcja na najnowszą publikację jednego z tabloidów. Co piszą tym razem?

"Super Express" po raz kolejny wziął Pawła Kukiza na celownik. Tym razem zarzuca byłem liderowi zespołu "Piersi" że ten korzysta z zakwaterowania w sejmowym hotelu, mimo że od siedmiu lat ma mieszkanie w Warszawie. "SE' zwraca uwagę, że według przepisów, z noclegów w Nowym Domu Poselskim mogą korzystać parlamentarzyści, którzy nie posiadają lokum w stolicy oraz nie mają stałego zameldowania w Warszawie.

Kukiz w ostrych słowch odnosi się do zarzutów. Na antenie radiowej Trójki stwierdził dziś: - To na zlecenie, bolszewia się boi (...) Od dwóch tygodni wiedziałem, że partiokraci szykują straszny atak. Teraz chodzę i tłumaczę, że nie jestem wielbłądem - oznajmił Kukiz. - Od dwóch tygodni wiedziałem, że partiokraci szykują straszny atak; teraz chodzę i tłumaczę, że nie jestem wielbłądem - mówił

d3wfszg

Kukiz przypomina też, że "hotel sejmowy jest utrzymywany w całości przez Sejm - bez względu na to, czy jest wynajęty przez posłów w 100% czy w 30%". - Budżet Sejmu nie płaci za posła, za jego pobyt, tylko po prostu utrzymuje hotel jako swój budynek - podkreśla poseł.

Wyjaśnia też sprawę mieszkania na Mokotowie . "W mieszkaniu warszawskim (37 m2) mieszka moja córka z chłopakiem. Studiuje tu i pracuje. Są co prawda dwa pokoje ale tzw. 'przechodnie', czyli w praktyce jeden przedzielony ścianką". "JAK mam tam mieszkać i pracować? Córka mieszka tam od CZTERECH lat, a ja od 1,5 roku zasiadam w Sejmie. Mam jej i chłopakowi kazać się wyprowadzić??" - pyta lider Kukiz'15.

Przeczytajcie też: Praga-Północ: zniknął mural upamietniający "Czarny Protest"

Podziel się
d3wfszg

Podziel się opinią

Share

d3wfszg

d3wfszg
d3wfszg