Trwa ładowanie...

Pawilon plażowy stanie nad Wisłą

Inwestycja za 4mln złotych powstanie na plaży przy Stadionie Narodowym. Zobaczcie, jak bedzie wyglądać

Share
Pawilon plażowy stanie nad Wisłą
d2r87u8

Rok 2013 będzie czasem dużych zmian nad Wisłą. Oprócz sztandarowej inwestycji - bulwarów nadwiślańskich przy moście Śląsko-Dąbrowskim , będziemy mieć także nowe budynki na prawym brzegu Wisły. Przy plaży, na wysokości Stadionu Narodowego powstanie tam pawilon plażowy z sanitariatem, kawiarnią i szatniami.

Przetarg na budowę pawilonu plażowego ogłoszono w sierpniu 2012 r. Do postępowania zgłosiło się trzech zainteresowanych. Najlepszą pod kątem ceny i terminu wykonania inwestycji ofertę złożyła firma Konsolid, tóra została wybrana wczoraj podpisała umowę na budowę budynku.* Firma zadeklarowała, że wykona prace w ciągu 250 dni kosztem 4,24 mln zł.*

d2r87u8

Pawilon plażowy będzie się składać z** dwóch drewnianych budynków połączonych ze sobą rampami i schodami. W pawilonie południowym (dwukondygnacyjnym), na poziomie "-1" znajdą się **demontowalne prysznice z przebieralniami. Na poziomie "0" znajdzie się zespół sanitarny toalet. W pawilonie północnym (jednokondygnacyjnym), na poziomie "0" zaprojektowano kawiarnię. Pawilony spaja łącznik pełniący funkcje rekreacyjne i ułatwiający przejście z ulicy na poziom plaży. Projekt pawilonu opracowały Katarzyna Szpicmacher, Maja Matuszewska i Aleksandra Krzywańska.

d2r87u8

Podziel się opinią

Share
d2r87u8
d2r87u8