Trwa ładowanie...
d3w1usb

Pawilon Zodiak: podpisano umowę na przebudowę obiektu [GALERIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pawilon Zodiak: podpisano umowę na przebudowę obiektu [GALERIA]
d3w1usb

Prezes firmy ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki i dyrektor Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy Grzegorz Kapłon podpisali umowę na przebudowę Pawilonu Zodiak i jego otoczenia. W zrewitalizowanym obiekcie będzie się mieścić Centrum Informacji Gospodarczej -* odwiedzający poszerzą w nim swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości oraz architektury metropolii warszawskiej.*

– Centrum Informacji Gospodarczej w budynku „Zodiak” będzie wyjątkowym miejscem. Jego położenie w samym centrum stolicy tylko podkreśla powierzoną mu rolę i wydarzeń, które mają się w nim odbywać. Zaś otoczenie CIG-u zyska nową jakość i stworzy miejsce eleganckie i ponadczasowe – powiedziała w styczniu Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy.

Nowy „Zodiak” będzie dwupoziomowym budynkiem o lekkiej, przeszklonej konstrukcji. W obiekcie mają zostać zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym w pełnej formie zostanie zaprezentowany obraz dynamicznie rozwijającej się metropolii. Centrum powstaje w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego”. Partnerem stołecznego ratusza jest w nim również 40 podwarszawskich gmin.

Przeczytajcie również: Za darmo: wystawa "19 snów Olbińskiego" na placu Europejskim [GALERIA]

d3w1usb

Podziel się opinią

Share

d3w1usb

d3w1usb