Trwa ładowanie...

Pękła szyna na rondzie Dmowskiego. Utrudniony dojazd na Pragę

Utrudnienia w ruchu.

Pękła szyna na rondzie Dmowskiego. Utrudniony dojazd na Pragę
d1c5fba

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że nie kursują tramwaje w Al. Jerozolimskich. Niemożliwy jest przejazd na odcinku od pl. Zawiszy do ronda Waszyngtona. Tramwaje linii 7, 9, 22, 24, 25 skierowano na objazdy. Autobusy linii przyspieszonych 507, 517, 521 jadące w kierunku Pragi zatrzymują się na wszystkich napotkanych przystankach zlokalizowanych na trasie na wyłączonym odcinku. Uruchomiona została autobusowa linia zastępcza "Z" kursująca jednokierunkowo na odc. Pl. Zawiszy > Rondo Waszyngtona.

Jak informuje TVN Warszawa - pękła jedna z szyn na środku ronda Dmowskiego. Uszkodzenie naprawiają służby. Nie kursują tramwaje w kierunku Pragi, ale są też utrudnienia w pozostałych kierunkach.

- Stało się to z wyeksploatowania. Ruch w Al. Jerozolimskich jest bardzo duży - powiedział w TVN Warszawa Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

d1c5fba

Powałka dodaje, że tramwajarze chcą, jak najszybciej przywrócić ruch w Al. Jerozolimskich. Rzecznik zaznacza, że w ciągu ul. Marszałkowskiej ruch tramwajów odbywa się bez utrudnień.

Komunikacja

Jak informuje ZTM - w związku z zablokowanym przejazdem w Al. Jerozolimskich na odc. Pl. Zawiszy > Rondo Waszyngtona występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 7, 9, 22, 24, 25.

Trasy tramwajów:

Linie 7, 9 i 25:

Pl. Zawiszy > Towarowa > Al. Solidarności > Targowa > (linie 7 i 25 własne trasy) >
Al. Zieleniecka > Al. Waszyngtona

d1c5fba

Linie 22 i 24:

Al. Solidarności > Targowa (linia 22 własna trasa) > Al. Zieleniecka > Al. Waszyngtona

Autobusy linii przyspieszonych 507, 517, 521 jadące w kierunku Pragi zatrzymują się na wszystkich napotkanych przystankach zlokalizowanych na trasie na wyłączonym odcinku.

Uruchomiona została autobusowa linia zastępcza Z kursująca jednokierunkowo na odc. Pl. Zawiszy > Rondo Waszyngtona.

AKTUALIZACJA:

Około godziny 16:15 zakończono utrudnienia.

Źródło: (tvnwarszawa/ztm)

d1c5fba
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c5fba