Trwa ładowanie...

Pendolino jeszcze w tym roku!

"Odjazdy z Warszawy w każdym kierunku udało się ułożyć idealnie cyklicznie"

Pendolino jeszcze w tym roku!
d3otd1t
d3otd1t

Według informacji, jakie podał portal Rynek Kolejowy, szybkim pociągiem Pendolino będziemy mogli jeździć jeszcze w tym roku. Na niemalże wszystkich trasach, na których będzie kursowało Pendolino, udało się utworzyć cykliczny dniowy rozkład jazdy. Odjazdy z Warszawy w każdym kierunku udało się ułożyć idealnie cyklicznie, a do stolicy odstępstwo od cykliczności wynosi po kilka minut.

Według rozkładów pojawi się 11 połączeń z Krakowa do Warszawy,10 par pociągów relacji Warszawa - Gdynia, 5 par do Katowic oraz tyle samo do Wrocławia. Pomiędzy pojawią się także przejazdy Express InterCity. Dzięki przeplatance pendolino-intercity pociągi będą kursować prawie co godzinę.

Czas jazdy z Warszawy do Krakowa: 2 godz. 24-27 min, w przeciwną stronę 2 godz. 27 min (wszystkie pociągi zatrzymają się na stacji Warszawa Zachodnia). Czas jazdy z Warszawy do Katowic - 2 godz. 28 minCzas jazdy z* Gdyni do Warszawy* - 3 godz. 23 min, (Z Gdyni do Krakowa 5 godz. 53 min), Czas jazdy z Warszawy do Wrocławia 3 godz. 41-42 minuty.

Dodatkowo, jak zapewniła WawaLove.pl Zuzanna Szopowska, rzeczniczka PKP PL, we wszystkich wagonach pociągów Pendolino pojawi się Wi-Fi.

d3otd1t
d3otd1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3otd1t