Trwa ładowanie...

Perfumy o zapachu "Warszawa". Tylko dla nielicznych?

Cena za buteleczkę może przerazić...

Perfumy o zapachu "Warszawa". Tylko dla nielicznych?
d44s4nl
d44s4nl

Holenderski dom perfum stworzył perfumy o zapachu polskiej stolicy. Jak pachnie Warszawa?

Na pomysł stworzenia luksusowych perfum, które mają oddawać klimat Warszawy wpadł Jan Vos z domu perfum Puredistance. Właściciela perfumerii głęboko zainteresowała nazwa naszego miasta. Vos uważał, że brzmiała jednocześnie niepokojąco, szorstko i intrygująco. Gdy udało mu się odwiedzić Polskę i przyjechać do Warszawy , stwierdził, że "miasto, architektura oraz kobiety są tu niezwykłe".

Zapach perfum ma przypominać klimat stolicy z XIX wieku, a ich opakowanie nawiązuje do dachów Starego Miasta . Jak pachną? Według twórców naturalnie, elegancko i mają nadawać się na każdą porę roku.

– Perfumy utrzymują się na skórze długo. Są bogate i ciepłe, a opakowanie przywołuje na myśl bogactwo, wyrafinowanie, historię i architekturę tego miasta – powiedział Jan Vos w wywiadzie dla Newsweeka.

d44s4nl

Zapach ma być dostępny w stołecznych sklepach przez rok, do listopada 2017 roku. Jednak cena może przerazić... Za niewielką 60 ml buteleczkę zapłacimy aż 1095 zł. Zdecydowanie nie są to więc perfumy dla przeciętnego mieszkańca stolicy, a raczej wyłącznie dla nielicznych.

Źródło: Fpiec/Newsweek/Wawalove

(Oprac: MO)

d44s4nl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44s4nl