Trwa ładowanie...

Perfumy o zapachu "Warszawa". Tylko dla nielicznych?

Cena za buteleczkę może przerazić...

Share
Perfumy o zapachu "Warszawa". Tylko dla nielicznych?
d2k1o15

Holenderski dom perfum stworzył perfumy o zapachu polskiej stolicy. Jak pachnie Warszawa?

Na pomysł stworzenia luksusowych perfum, które mają oddawać klimat Warszawy wpadł Jan Vos z domu perfum Puredistance. Właściciela perfumerii głęboko zainteresowała nazwa naszego miasta. Vos uważał, że brzmiała jednocześnie niepokojąco, szorstko i intrygująco. Gdy udało mu się odwiedzić Polskę i przyjechać do Warszawy , stwierdził, że "miasto, architektura oraz kobiety są tu niezwykłe".

Zapach perfum ma przypominać klimat stolicy z XIX wieku, a ich opakowanie nawiązuje do dachów Starego Miasta . Jak pachną? Według twórców naturalnie, elegancko i mają nadawać się na każdą porę roku.

– Perfumy utrzymują się na skórze długo. Są bogate i ciepłe, a opakowanie przywołuje na myśl bogactwo, wyrafinowanie, historię i architekturę tego miasta – powiedział Jan Vos w wywiadzie dla Newsweeka.

d2k1o15

Zapach ma być dostępny w stołecznych sklepach przez rok, do listopada 2017 roku. Jednak cena może przerazić... Za niewielką 60 ml buteleczkę zapłacimy aż 1095 zł. Zdecydowanie nie są to więc perfumy dla przeciętnego mieszkańca stolicy, a raczej wyłącznie dla nielicznych.

Źródło: Fpiec/Newsweek/Wawalove

(Oprac: MO)

d2k1o15
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k1o15