Trwa ładowanie...

Pharrell Williams odwołał swój koncert w Warszawie! Festiwal przełożony

Warszawa nie jest "happy"
Share
Pharrell Williams odwołał swój koncert w Warszawie! Festiwal przełożony
d3j52kg

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Pharrell Williams, główna gwiazda tegorocznej czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival, odwołał swój występ w Polsce - mówią organizatorzy - Jesteśmy zmuszeni do zakomunikowania tej wiadomości na dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem na stadionie Pepsi Arena w Warszawie.

W związku z zaistniałą sytuacją organizatorzy zapowiadają przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu - mówią - Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca. Zapewniają, że od dnia ogłoszenia nowej daty festiwalu wszyscy posiadacze biletów wraz z dowodem transakcji będą mieli prawo do otrzymania zwrotu pieniędzy w miejscu, w którym dokonali zakupu. Więcej informacji na temat zasad zwrotów znajduje się na stronie Eventim.pl.

Pozytywne Wibracje Festival to jedno z najpopularniejszych wydarzeń prezentujących muzykę soulową, funk & r'n'B. Festiwal przeniósł się do nas z Białegostoku. Tam odbywał się przez trzy lata. W Warszawie miał mieć miejsce 20 czerwca.

d3j52kg

* Zobacz, jakie darmowe wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Warszawie! *

d3j52kg

Podziel się opinią

Share
d3j52kg
d3j52kg