Trwa ładowanie...
d1p3rxq

Piękny gest Ronaldo! Piłkarz Realu Madryt spotkał się z byłym pacjentem kliniki Budzik

Cuda się zdarzają?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękny gest Ronaldo! Piłkarz Realu Madryt spotkał się z byłym pacjentem kliniki Budzik
d1p3rxq

Piękny gest "Kryśki"! Piłkarz hiszpańskiej drużyny Real MadrytMadryt spotkał się w czwartek z wiernym kibicem, nastoletnim Dawidem Pawalczykiem. Chłopak wiele zawdzięcza "Królewskim" - i to nie było ich pierwsze spotkanie!

Tragedia wydarzyła się 14 sierpnia 2013 roku. W jadącego na rowerze 13-letniego Dawida Pawlaczyka uderzył samochód, wydawało się że nie ma dla chłopca żadnej nadziei. Dawid zapadł w śpiączkę, najpierw przebywał w gorzowskim szpitalu, potem w słynnej Klinice Budzik Ewy Błaszczyk. Trzy miesiące po wypadku, dzięki ciężkiej pracy lekarzy chłopak został wybudzony ze śpiączki.

Jednak w rehabilitacji Dawida pomógł też Real Madryt. Jak? Pawlaczyk to "Królewski". Chłopak jest wielkim fanem hiszpańskiej drużyny. Gdy był w śpiączce, jego rodzice przywieźli mu klubową pościel, puszczali mu w radiu transmisje meczów Realu. W końcu się udało - Dawid otworzył oczy. Potem dziennik "Fakt" pomógł zorganizować spotkanie chłopca z Ronaldo. Wzruszony Portugalczyk nie odmówił.

d1p3rxq

Do drugiego spotkania Christiano i Dawida doszło w czwartek, przed meczem Realu Madryt z Legią Warszawą na Łazienkowskiej. Pawlaczyk przyjechał z rodzicami do Warszawy, aby spotkać się z sławnym kumplem. Piłkarz przytulił Dawida, zrobili sobie też pamiątkowe zdjęcia i porozmawiali.

Źródło: SportoweFakty.wp.pl/WawaLove.pl

Przeczytajcie również:* Święto Niepodległości. Ulicami Warszawy przejdą trzy duże marsze* **

d1p3rxq

Podziel się opinią

Share
d1p3rxq
d1p3rxq