Trwa ładowanie...
d3pkc93

Piersi w mieście!

Zależy nam, by w tej akcji wzięło udział jak najwięcej warszawianek!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piersi w mieście!
d3pkc93

Akcja "Piersi w mieście" odbędzie się 8 września, między 12.00, a 17.00 na placu Defilad. Organizuje ją Stowarzyszenie "Amazonki", które w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.

Od godz. 12.00 do 17.00 na Placu Defilad (przy wejściu głównym do Pałacu Kultury i Nauki), będzie można zrobić sobie darmowe badania: mammografię, USG. Jest też możliwość konsultacji z lekarzem. Będzie można się dowiedzieć jak samodzielnie badać piersi i uzyskać wiele ciekawych wskazówek dotyczących tego, jak zdrowo i pięknie żyć

Dodatkowo można skorzystać z porad makijażystek, brafitterek, stylistów oraz dietetyków.

d3pkc93

Oprócz tego "Amazonki" planują pobicie rekordu Guinnessa w ustaleniu największej ilości kobiet, które samodzielnie nauczyły się badać swoje piersi. To nie koniec atrakcji: w specjalnej fotokabinie każda kobieta będzie mogła sfotografować swój biust - nagi, półnagi, zakryty, jaki tylko będzie chciała. Z tych zdjęć powstanie wielki napis "Piersi w Mieście".

Imprezę rozpocznie XV Marsz Różowej Wstążki. Wyruszy on z rogu ulic Chmielnej i Nowego Światu o godzinie 12.00.

"Piersi w mieście" to akcja profilaktyczna, poświęcona pięknu piersi Polek. Akcja ma przedstawić w pozytywnym aspekcie, jak ważne jest dbanie o zdrowe piersi. Jej główny cel to zwrócenie uwagi kobiet, aby dbały o swoje zdrowie i regularnie badały piersi. W akcji wzięło udział wiele znanych kobiet, jak Agata Młynarska czy Irena Santor.

Dziewczyny, dbajcie o piersi. Naprawdę warto!

d3pkc93

Podziel się opinią

Share
d3pkc93
d3pkc93