Trwa ładowanie...

Pierwsza godzina Veturilo gratis - prezent od pani prezydent!

Pierwsza godzina jazdy za darmo, druga za symboliczną złotówkę. To podarunek od radnych na pierwsze urodziny Veturilo!

Pierwsza godzina Veturilo gratis - prezent od pani prezydent!
d2wdi3g
d2wdi3g

Zachęcam wszystkich mieszkańców do korzystania z naszego systemu wypożyczalni rowerów. W piątek, 30 sierpnia, nie trzeba będzie płacić za pierwszą godzinę jazdy rowerem Veturilo, a druga będzie kosztowała symboliczną złotówkę - napisała na swoim profilu Facebookowym Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Łukasz Puchalski, pełnomocnik rowerowy, przyznaje, że ta inicjatywa to najnowszy pomysł warszawskich radnych. Dzięki uprzejmości Radnych m. st. Warszawy jutro przez pierwszą godzinę jeździmy rowerami Veturilo bezpłatnie - mówi. Rowery, według preferencyjnych stawek, będzie można wypożyczać przez całą dobę, od 00.00 do 23.59. Wypożyczający znajdą w koszykach płytę-niespodziankę. To wszystko z okazji pierwszych urodzin Veturilo, które odbędą się już jutro, w piątek, 30 sierpnia.

Na Podzamczu o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Meli Koteluk i zespołu OCN. Urodziny Veturilo zakończy zaś multimedialny pokaz fontann. Wstęp jest wolny, ale trzeba pobrać specjalne zaproszenie ze strony Veturilo, a następnie wydrukować i zabrać ze sobą lub pokazać na ekranie telefonu czy tabletu. Zaproszenia do pobrania znajdują się TUTAJ. * *

d2wdi3g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wdi3g