Trwa ładowanie...

Pierwsza Warszawska Bitwa na Śnieżki!

Ze względu na plusową temperaturę impreza została ODWOŁANA

Share
Pierwsza Warszawska Bitwa na Śnieżki!
d1kq7a3

Centrum Kultury Domek Herbaciany wraz z Fundacją Forani planował imprezę na niedzielę 29 grudnia. Miała się odbyć w Parku Bródnowskim. W programie miała być nie tylko bitwa na śniezki: dodatkowo warsztaty artystyczne z rzeźbienia śnieżnego, oraz lepienie gigantycznego bałwana, organizowane we współpracy z Laboratorium Rzeźby Reaktor.

23 grudnia organizatorzy imprezy poinformowali, że w związku z brakiem odpowiednich warunków atmosferycznych są zmuszeni przełożyć termin bitwy śnieżnej. W najbliższym czasie pojawi się komunikat, w którym podadzą nowy termin wydarzenia, już po Nowym Roku.

* Zobacz też: Zdjęcia z Labiryntu Światła w Wilanowie*

Co będzie się działo?

Akcja ma charkater charytatywny. Na początku bieżącego roku warszawska rzeźbiarka Julia Bistuła, podczas wyprawy terenowej do Archangielska doznała poważnych, wielonarządowych urazów podczas tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginął również Jej Ojciec. Julia potrzebuje kosztownej rehabilitacji, aby móc wrócić do pełnej sprawności fizycznej, tworzyć, oraz kontynuować dobrze zapowiadającą się karierę artystyczną.

d1kq7a3

Biletem wstępu na imprezę jest przekazanie dowolnej kwoty na rzecz rehabilitacji Julii. Zbiórkę prowadzi Fundacja Forani, a wpłat będzie można dokonywać na konto lub do puszek kwestowych podczas wydarzenia. Program imprezy oraz aktualności związane z Bitwą można znaleźć na TEJ stronie.

d1kq7a3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kq7a3