Trwa ładowanie...

Pierwsza wiosenna edycja Ciuchowiska!

Czwarta edycja wymiany ubrań i przedmiotów użytkowych już 6 kwietnia!

Share
Pierwsza wiosenna edycja Ciuchowiska!
d2qbxl0

Na czym polega Ciuchowisko ? Jest wspólny stosik, na który uczestnicy wymiany kładą wszystkie przyniesione rzeczy, w momencie trafienia na kupę tracą one właściciela. Jako bezpańskie rzeczy, może przygarnąć je każdy. Wszystkie ubrania, które zostaną, trafią do osób potrzebujących- tym razem ich odbiorcą będzie najprawdopodobniej fundacja * www.nieobojetnywarszawiak.pl. Rzeczy które zostały po ostatnich trzech edycjach Ciuchowiska zostały przekazane do * www.fundacjaprawdziecka.org.pl.

U wystawców będzie można nabyć oryginalne rękodzieło,przy okazji posłuchać fajnej muzyki.

Na Ciuchowisku będzie można wesprzeć Fundację Azylu pod Psim Aniołem w opłaceniu faktury za pobyt psiaków w lecznicy, wykupując jakiś fant na stoisku.

Na miejscu odbędzie się również wielkanocna zbiórka darów żywnościowych dla polskich kombatantów mieszkających na Kresach. Można przynosić dla nich: kawę rozpuszczalną i mieloną, herbatę, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, ciastka, bakalie, czekoladę. Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem www.odraniemen.org .

d2qbxl0

Wystawcy, którzy chcieliby stanąć ze swoim stoiskiem, prosimy o kontakt na ciuchowiskowymianaubran@gmail.com.

Impreza odbędzie się 6 kwietnia w klubie Arytmia na ul Sandomierskiej 13 (300 metrów od stacji Metro Pole Mokotowskie). WIĘCEJ

WJAZD: 5zł

Portal Wawalove jest patronem medialnym wydarzenia.

d2qbxl0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qbxl0
d2qbxl0