Trwa ładowanie...
d189s06

Pies zamknięty w samochodzie? Świetna reakcja sklepu

Ciąg dalszy sprawy z wybiciem szyby w aucie
Share
Pies zamknięty w samochodzie? Świetna reakcja sklepu
d189s06

Niedawno opisywaliśmy, jak na parkingu jednego z supermarketów przy ul. Górczewskiej mężczyzna, wybijając szybę w samochodzie uratował psa. Właścicielka auta zostawiła zwierzę na pewną śmierć, bowiem wnętrze samochodu rozgrzało się do bardzo wysokich temperatur.

Po przyjeździe policji okazało się, że wybawca czworonoga musi zapłacić za szybę . odmówił i prawdopodobnie trafi przed sąd. Od funkcjonariuszy, którzy przyjechali na miejsce dowiedział się, że „pies to nie dziecko i może posiedzieć w samochodzie”.

Sprawa ma ciąg dalszy. Po pierwsze, internauci oraz nasi czytelnicy nie pozostawili na policjantach suchej nitki, a stołeczni funkcjonariusze musieli się gęsto tłumaczyć z zachowania przybyłych na miejsce mundurowych.

d189s06

Przeczytajcie: Policja: jeśli widzimy zagrożenie życia, reagujmy, nie bądźmy obojętni

Po drugie, świetnie zareagował sklep Media Markt, znajdujący w wielu warszawskich centrach handlowych, również przy tym, przy którym doszło do zdarzenia. Na drzwiach natychmiast powieszono tabliczki z napisem "Witamy psy! Drogi kliencie, ze względu na wysokie temperatury nie zostawiaj swojego pupila w zamkniętym samochodzie na parkingu, tylko przyjdź do nas razem z nim"

I to jest szybka i słuszna reakcja. Media Markt -rzeczywiście nie dla idiotów.

Przeczytajcie też: Jesteś świadkiem wandalizmu rowerów miejskich? Zadzwoń pod specjalny numer*alarmowy*

d189s06

Podziel się opinią

Share
d189s06
d189s06