Trwa ładowanie...

Pijana matka opiekowała się 1,5-rocznym synem

Dziecko, po zbadaniu przez lekarza, trafiło do szpitala [WIDEO]

Share
Pijana matka opiekowała się 1,5-rocznym synem
dz70j1a

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z komisariatu na warszawskim Targówku zatrzymali pijaną matkę, która pod swoją opieką miała półtoraroczne dziecko. - Badanie stanu trzeźwości wykazało u Sylwii P. dwa promile alkoholu w organizmie. Dziecko, po zbadaniu przez lekarza, trafiło do szpitala - poinformowała Komenda Stołeczna Policji .

Około godziny 19.00 funkcjonariusze zostali powiadomieni o awanturze w jednym z mieszkań na Targówku. Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali pijaną kobietę, jej konkubenta oraz inne osoby. Wszyscy dorośli byli pod wpływem alkoholu. W mieszkaniu przebywało także małe, 1,5-roczne dziecko. - Kobieta, jak się później okazała, matka chłopca, ze względu na stan upojenia nie potrafiła nic powiedzieć, nawet zaopiekować się płaczącym dzieckiem - informują mundurowi i dodają, że w mieszkaniu panował ogólny nieład, na stole stał alkohol, na podłodze leżały puszki piwie.

Przebadano kobietę, a badanie alkomatem potwierdziło tylko, iż matka dziecka jest pijana. W organizmie Sylwii P. wykryto aż 2 promile. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

dz70j1a

Okazało się też, że kobieta i jej sytuacja jest doskonale znana innym służbom, kuratorowi sądowemu oraz pracownikom socjalnym. 30-latka usłyszała zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pomimo ciążącego obowiązku opieki. Grozi jej nawet 5 lat więzienia.

dz70j1a

Podziel się opinią

Share
dz70j1a
dz70j1a