Trwa ładowanie...

Pijana matka "opiekowała się" 7-miesięczną córką!

„Spacerowała” do monopolowego idąc od jednej do drugiej krawędzi chodnika

Pijana matka "opiekowała się" 7-miesięczną córką!
d275bxz
d275bxz

Para spacerowała ulicami warszawskiej Białołęki z 7-miesięcznym dzieckiem w wózku. Około północy, kompletnie pijani, próbowali kupić kolejny alkohol w sklepie. Kiedy jeden z przechodniów zobaczył w wózku niemowlaka ubranego w lekką odzież, o zdarzeniu poinformował policję . Idąc za parą z dzieckiem przez telefon przekazywał informacje o tym, w jakim kierunku para "spaceruje".

Po zatrzymaniu "rodzinki" przeprowadzono badanie alkomatem. Potwierdziło się, że zarówno matka dziecka, jak i jej znajomy są pijani. Badanie stanu trzeźwości wykazało u Renaty G. ponad promil alkoholu. U Andrzeja O. około 1,5 promila. Na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe. Dziecko, po zbadaniu przez lekarza, trafiło do placówki opiekuńczej. Matka dziecka i Andrzej O. trafili do policyjnego aresztu. ****

37-letnia kobieta usłyszała już zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pomimo ciążącego obowiązku opieki. Andrzej O. usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

d275bxz

Kobiecie może grozić kara nawet do 5 lat więzienia. Jej znajomemu do 3 lat pozbawienia wolności.

d275bxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d275bxz