Trwa ładowanie...

Pijany biskup spowodował wypadek w Warszawie?

Jadący ul. Boleść mężczyzna zakończył swoją podróż na słupie oświetleniowym

Pijany biskup spowodował wypadek w Warszawie?
d32l5oj

W sobote około godz. 14:00 strażnicy miejscy patrolujący ulice Starego i Nowego Miasta zauważyli jak jadący ulicą Boleść kierowca toyoty uderza w słup oświetleniowy. Na miejsce wezwano policję i pogotowie. 57-letni kierowca nie wymagał hospitalizacji. Badania alkomatem za to wykazały ponad 3 promile w jego organizmie.

"Fakt" sugeruje, że chodzi o biskupa. Informację potwierdziło, jak twierdzi gazeta, źródło w warszawskiej kurii: "Wiadomo już też, że sprawca, podobnie jak biskup ma 57 lat. Zbieżność imienia, nazwiska, wieku oraz marki samochodu jednocześnie?".Informację o sprawie "Fakt" otrzymał podobno od czytelnika.

Podobno na forach internetowych już huczy od plotek. Internauci, którzy komentowali te doniesienia na forach też nie mieli wątpliwości, o kogo chodzi. Mówili o wysoko postawionym w hierarchii kościelnej duchownym.

d32l5oj

"Jedynym wysokiej rangi hierarchą kościelnym w Polsce o nazwisku Piotr Jarecki jest 57-letni biskup pomocniczy warszawskiej kurii. Ma tytuł doktora i słynie z zaangażowania. (...) Obecnie jest opiekunem Akcji Katolickiej w archidiecezji warszawskiej - angażuje się m.in. w akcje propagujące abstynencję. Mówił też o "wytycznych Episkopatu Polski dla kościelnej działalności trzeźwościowej", w których opisano zadania duszpasterstwa trzeźwości. -* *Pamiętamy ciągle obowiązujące hasło, że dobrowolna, całkowita abstynencja wielu powinna prowadzić do trzeźwości wszystkich - napominał bp Jarecki." - czytamy w gazecie.

d32l5oj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32l5oj