Trwa ładowanie...
d207uuk

Pijany kierowca próbował porzucić auto w lesie. "Zatrzymał go policjant maratończyk"

Nietrzeźwy miał wyjątkowego pecha podczas próby ucieczki przez las.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijany kierowca próbował porzucić auto w lesie. "Zatrzymał go policjant maratończyk"
d207uuk

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Otwocku chcieli zatrzymać do kontroli mężczyznę kierującego mercedesem. Niestety nie reagował on na kolejne wezwania mundurowych, stąd podjęli oni pościg za uciekinierem.

Kierowca gwałtownie przyspieszył i wjechał w leśną drogę. Widząc, że funkcjonariusze są coraz bliżej, wyskoczył z auta i próbował uciekać pieszo w głąb lasu. Nie przewidział jednak, że jeden z policjantów jest doskonałym biegaczem i wielokrotnym uczestnikiem maratonów.

Pijany kierowca został natychmiast zatrzymany a po przeprowadzeniu badania krwi okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo w wyniku dochodzenia wyszło na jaw, że to najprawdopodobniej nie pierwszy taki przypadek jeśli chodzi o 36-latka. Stąd nie dziwi zachowanie mężczyzny, gdy kolejny raz został namierzony przez funkcjonariuszy podczas jazdy na podwójnym gazie.

d207uuk

Kierowca trafił już do policyjnego aresztu, a za popełniony czyn może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzję w tej sprawie podejmie sąd.

Przeczytajcie też: Gry, które współtworzy podbijają świat. Teraz jego prace można zobaczyć na Pradze

d207uuk

Podziel się opinią

Share
d207uuk
d207uuk