Trwa ładowanie...

Pijany obsługiwał dźwig na budowie!

Podczas wyciągania minikoparki z 10-metrowego wykopu zahaczył o strop konstrukcji oraz poręcze zabezpieczające przejście dla pracowników!

Pijany obsługiwał dźwig na budowie!
d6v0hi8

Do zdarzenia doszło wczoraj około 17.00 na budowie stacji metra Świętokrzyska. Praca operatora potężnego dźwigu wzbudziła podejrzenia inżyniera nadzorującego budowę. Mężczyzna podczas wyciągania minikoparki z 10-metrowego wykopu zahaczył o strop konstrukcji oraz poręcze zabezpieczające przejście dla pracowników.

Widząc ten incydent, kierownik budowy podjął decyzję o zbadaniu stanu trzeźwości 27-latka. Okazało się, że podejrzenia inżyniera znalazły potwierdzenie. Operator miał we krwi blisko promil alkoholu. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę i do czasu wytrzeźwienia osadzili w policyjnym areszcie.

Za narażenie człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Łukasz M. był już notowany w policyjnych kartotekach, między innymi za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

d6v0hi8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6v0hi8