Trwa ładowanie...

Pijany uderzył w trzy samochody i znak drogowy

Uderzył tak mocno, że urwał koło w samochodzie!

Pijany uderzył w trzy samochody i znak drogowy
d3ls3as
d3ls3as

Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ulic Bitwy Warszawskiej i Białobrzeskiej. Jak ustalili mundurowi , kierowca nissana stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w trzy zaparkowane wzdłuż ulicy Białobrzeskiej pojazdy. Następnie najechał na znak drogowy. Uderzył tak mocno, że urwał koło w samochodzie. Ostatecznie porzucił samochód i uciekł. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili rysopis kierowcy i w chwilę później go zatrzymali.

W trakcie tzw. "policyjnych czynności" Grzegorz M. zachowywał się agresywnie i nie stosował się do wydawanych poleceń. Najpierw zaczął szarpać się z funkcjonariuszami, a potem - jak twierdzą mundurowi - znieważył ich. 42-latek odmówił także badania alkomatem, więc pobrano mu krew. Badanie wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Naciekawsze, że mężczyzna nie posiadał nawet prawa jazdy.

Dziś został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i znieważenie interweniujących policjantów. Nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji i brak uprawnień. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

d3ls3as
d3ls3as
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ls3as