Trwa ładowanie...
d3m0ko1

Piknik na Czerskiej „Polub Czasopisma”

23-go maja piknik ruszy na warszawskim Mokotowie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piknik na Czerskiej „Polub Czasopisma”
d3m0ko1

W sobotę, 23 maja br. w godzinach 10:00-18:00 będzie można spędzić czas z redakcjami magazynów Agory. Na wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na Czerską 8/10, czekają atrakcje, warsztaty, spotkania, szkolenia, degustacje, pokazy i konkursy w każdej z czterech specjalnych strefach tematycznych.

W Strefie Kobiety, której gospodarzami będą magazyny „Avanti” i „Avanteen”, będzie można skorzystać z porad stylistek, zapoznać się z nowościami kosmetycznymi oraz wypróbować najnowsze urządzenia do stylizacji fryzury.

W Strefie Mężczyzny redakcje magazynów „Logo” oraz „Świat Motocykli” podpowiedzą, jak wybrać odpowiedni motocykl oraz zaproponują pokaz stuntu, dronów, profesjonalną stylizację bród oraz warsztaty whisky dla koneserów, na które możesz zapisać się już dziś.

W Strefie Dziecka czytelnicy magazynu „Dziecko” będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez położną, psycholożkę oraz specjalistów w zakresie porad laktacyjnych i masażu niemowlęcego. Swoje pociechy będą mogli oddać w ręce doświadczonych animatorów, którzy specjalnie na ten dzień przygotują mnóstwo zabaw i konkursów dla najmłodszych.

W strefie Rodziny i Domu redakcje magazynów „Cztery Kąty”, Dom&Wnętrze”, „Magnolia” oraz „Ładny Dom” przygotowały: m.in. porady ekspertów, warsztaty decoupage’u i ceramiki, pokazy układania kwiatów, a także spotkania ze swoimi autorami oraz niezwykłą wystawę krzeseł "Od Thoneta do Rygalika”.

Redakcja miesięcznika "Kuchnia" wspólnie z restauracją Kalaya i jej szefem kuchni Pawłem Kałuskim zaplanowała grillowanie po australijsku oraz degustację komentowaną prowadzona przez Wojciecha Bońkowskiego, zorganizowaną we współpracy z California Wines - Poland. Ponadto zaprasza na spotkania z felietonistkami magazynu min. Tessą Capponi-Borawską.

Poza atrakcjami w wybranych strefach będzie czekało na Was przepyszne jedzenie! Specjalnie dla Was przyjadą food tracki: Kartoflove, Meet Meat, N'ice Cream, Zapiekanka Snack Bus, Kuchnia Bałkańska oraz australijskie dania z grilla.

Wstęp na piknik "Polub czasopisma" jest wolny. Wszystkie informacje dotyczące imprezy dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku www.facebook.com/polubczasopisma

d3m0ko1

Podziel się opinią

Share
d3m0ko1
d3m0ko1