Trwa ładowanie...
d1iwcr0

Piknik Rycerski „Orsza 500 lat”

Inscenizacje bitew po Orszą oraz pod Płonką, międzynarodowy turniej łuczników konnych, konkurs jazdy militarii, turniej szabli, pokaz łuczników konnych, prezentacja międzynarodowych grup odtwórstwa historycznego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piknik Rycerski „Orsza 500 lat”
d1iwcr0

W dniach 28 i 29 czerwca w centralnej części parku im. Szymańskiego odbędzie się PIKNIK RYCERSKI pod nazwą „Orsza 500 lat”. Organizatorem pikniku jest Związek Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Polsce wraz z Dzielnicą Wola. Impreza odbędzie się z okazji 500 rocznicy bitwy pod Orszą. Była to ostatnia bitwa polskiego średniowiecza a zarazem pierwsza polskiej i litewskiej husarii.

Zobacz, jakie darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Piknik zaplanowany jest z dużym rozmachem, w programie przewidzianych jest wiele atrakcji, między innymi: inscenizacje bitew po Orszą oraz pod Płonką, międzynarodowy turniej łuczników konnych, konkurs jazdy militarii, turniej szabli, pokaz łuczników konnych, prezentacja międzynarodowych grup odtwórstwa historycznego. Realizacja tak bogatego programu będzie mogła się odbyć między innymi dzięki Polskiemu Stowarzyszeniu Łucznictwa Konnego.

d1iwcr0

Impreza ma charakter historyczny dlatego uczestników będą obowiązywać stroje z epoki.* Można będzie zobaczyć również obozowisko rycerskie.*Szczegółowy program znajdziecie na plakacie w naszej galerii.


*Zobacz także: Tego nie wiedzieliście o miejskich parkach! [ZDJĘCIA] *

Podziel się
d1iwcr0

Podziel się opinią

Share

d1iwcr0

d1iwcr0