Trwa ładowanie...

Pink na Stadionie Narodowym. Niebywałe show w centrum miasta i utrudnienia na Saskiej Kępie

Już w najbliższą sobotę (20 lipca) Pink zagra na Stadionie Narodowym. Koncert może być jednym z najbardziej widowiskowych wydarzeń w tym roku. Fani artystki nie mogą się już doczekać jej występu, a mieszkańcy Saskiej Kępy szykują się na kolejne utrudnienia.

Share
Pink na Stadionie Narodowym. Niebywałe show w centrum miasta i utrudnienia na Saskiej KępieŹródło: PAP/EPA, fot: FELIPE TRUEBA
d4aeigy

Pink na Stadionie Narodowym

Pink już w sobotę zagra na Stadionie Narodowym. Koncert w Warszawie będzie dopiero drugim koncertem artystki w Polsce.

Po raz pierwszy Pink zagrała w naszym kraju w 2004 roku podczas Open'er Festival w Gdyni. Niestety tamten koncert nie przypadł do gustu polskiej publiczności.

20 lipca Pink zagra na Stadionie Narodowym w ramach światowej trasy „Beautiful Trauma Tour”. Podczas koncertu promowana będzie jej przedostatnia płyta „Beautiful Trauma”. Podczas wydarzenia z pewnością nie zabraknie przebojów takich jak „What about us”, „Where we go”, czy też „I am here”.

d4aeigy

Dlaczego koncert Pink na Stadionie Narodowym będzie niezapomnianym wydarzeniem? Amerykańska artystka słynie z niesamowitych choreografii podczas swoich koncertów. Unosi się nad sceną na linach, wspina na elementy scenografii, a do tego popisuje dynamicznymi układami tanecznymi.

Pink na Stadionie Narodowym. Program koncertu

Bramy Stadionu Narodowego przed koncertem Pink otworzą się już o godzinie 16:30.

Przed amerykańską wokalistką na scenie pojawią się:
KidCutUp (godzina 18:15)
Bang Bang Romeo (godzina 19:00)
Vance Joy (godzina 19:45)

Pink na scenie pojawi się około godziny 20:50.

d4aeigy

Pink na Stadionie Narodowym. Utrudnienia na Saskiej Kępie

Z powodu koncertu Pink w cierpliwość będą musieli uzbroić się mieszkańcy Saskiej Kępy. W godzinach 17-20 z ruchu zostanie wyłączona strefa, której granice wyznaczą al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński.

W tym czasie obszarem wyłączonym z ruchu będą mogły poruszać się jedynie pojazdy ZTM, taksówki, jednoślady oraz pojazdy posiadające identyfikatory SK, wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

Pink na Stadionie Narodowym urząd miasta warszawa
Pink na Stadionie Narodowym Źródło: urząd miasta warszawa

Utrudnienia będą występowały również około godziny 22:30, czyli po zakończeniu koncertu. Służby zapowiadają, że mogą zamknąć Most Poniatowskiego oraz fragment Alei Jerozolimskich (odcinek od Ronda Waszyngtona do Ronda de Gaulle’a). Dojdzie do tego, jeżeli uczestnicy koncertu postanowią pieszo wrócić do centrum miasta.

Jeżeli Most Poniatowskiego zostanie zamknięty, zmienionymi trasami pojadą tramwaje 7, 9, 24, 25, 73 oraz autobusy 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.

d4aeigy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aeigy
d4aeigy