Trwa ładowanie...
d6w7cvx

Piotr Fronczewski hospitalizowany. "Sytuacja była nagła"

Spektakle z udziałem aktora są odwołane. Informację o złym stanie zdrowia potwierdził dyrektor Teatru 6. Piętro, Michał Żebrowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Fronczewski miał poczuć się gorzej pod koniec czerwca.
Piotr Fronczewski miał poczuć się gorzej pod koniec czerwca. (PAP)
d6w7cvx

Informację o chorobie Piotra Fronczewskiego podał "Super Express". Według tabloidu gwiazdor "Rodziny zastępczej" pod koniec ubiegłego tygodnia "zaczął niedomagać" i trzeba było poprosić o pomoc specjalistów. Aktor trafił do szpitala, a spektakl pt. "Słoneczni chłopcy" z jego udziałem musiały zostać odwołane.

W komunikacie na stronie internetowej jako powód podano "niedyspozycję jednego z aktorów". Michał Żebrowski, dyrektor warszawskiego Teatru 6. Piętro, skomentował przerwę w pokazywaniu sztuki oraz hospitalizację Fronczewskiego.

- Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! - przekazał prasie Żebrowski.

d6w7cvx

W rozmowie z portalem WP Gwiazdy dyrektor teatru wyjasnił, że "sytuacja była nagła" i "wszystko wydarzyło się za kulisami". Spektakl z udziałem Fronczewskiego i towarzyszącego mu Krzysztofa Kowalewskiego został odwołany w ostatniej chwili, gdy widzowie byli na sali czekając na rozpoczęcie sztuki.

Jak udało się ustalić, aktor został już wypisany ze szpitala i dochodzi do pełni sił w domu.

Niestety nadal nie wiadomo, kiedy 72-letni Piotr Fronczewski powróci do grania w Teatrze 6. Piętro. Zastanawiają się nad tym jego sceniczni koledzy. Brak też informacji, co konkretnie dolega Piotrowi Fronczewskiemu. Na razie odwołano trzy kolejne spektakle z jego udziałem.

PRZECZYTAJ: Piotr Fronczewski - sylwetka aktora

d6w7cvx

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

ZOBACZ: Zwolennicy zakazu aborcji zawiedzeni PiS, feministki atakują Godek. Byliśmy pod Sejmem

d6w7cvx

Podziel się opinią

Share
d6w7cvx
d6w7cvx