Trwa ładowanie...

Piotr Guział poparł Jacka Sasina przed II turą wyborów

"Proszę was, poprzyjcie Jacka Sasina" - mówi Guział do swoich zwolenników

Share
Piotr Guział poparł Jacka Sasina przed II turą wyborów
d3hg7mt

Na cztery dni przed drugą turą wyborów na prezydenta Warszawy Piotr Guział ogłosił, że popiera kandydata Prawa i Sprawiedliwości - Jacka Sasina. Wczoraj burmistrz Ursynowa zadeklaro wał, że poprze tego, który spełni wszystkie postulaty z jego listy. Dziś Piotr Guział apeluje do swoich zwolenników: "Proszę was, poprzyjcie Jacka Sasina".

Udzieliłem dzisiaj poparcia kandydatowi na prezydenta m.st. Warszawy - Jackowi Sasinowi, nie partii Prawo i Sprawiedliwość, tylko osobie, która zadeklarowała realizację moich postulatów programowych - podkreśla Guział - Apeluję do tych wszystkich, którzy poparli moją kandydaturę w I turze wyborów, a także do tych, którzy poparli listy lokalnych komitetów, listy Warszawska Wspólnota Samorządowa oraz do wszystkich, którzy rok temu w referendum opowiedzieli się za odwołaniem urzędującej prezydent, *żeby oddali głos na Jacka Sasina, bo to on gwarantuje dobrą zmianę dla Warszawy. *

Piotr Guział w pierwszej turze wyborów na prezydenta Warszawy zdobył trzecią pozycję i 9 proc. głosów.* Zagłosowało na niego ponad 50 tys. warszawiaków, więc wcale niemało.*Wczoraj ogłosił, że swoje poparcie w II turze wyborów przekaże temu kandydatowi, który dzisiaj do godziny 12:00 zadeklaruje, że spełni postulaty z jego listy. M.in. obniży ceny bletów okresowych o 50% dla posiadaczy Karty Warszawiaka i przystąpi do budowy parkingów podziemnych pod głównymi placami miasta w PPP.

d3hg7mt

Druga tura wyborów prezydenckich w Warszawie odbędzie się 30 listopada. Według danych przedstawionych przez PKW, w pierwszej turze wyborów na Hannę Gronkiewicz-Waltz głosowało 47,19 proc. mieszkańców stolicy, na Jacka Sasina - 27,31 proc.

d3hg7mt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hg7mt