Trwa ładowanie...
d10yu9e

Piracki rajd po ścieżce rowerowej. Sam zgłosił się na policję

Okazało się, że kierował bez prawa jazdy
Share
Piracki rajd po ścieżce rowerowej. Sam zgłosił się na policję
d10yu9e

*Po tym, jak internauta przesłał na policję nagranie, na którym widać, jak volvo szaleje po ścieżce rowerowej, funkcjonariusze poszukiwali kierowcy samochodu. * O sprawie pisaliśmy wczoraj . Mężczyzna zdając sobie sprawę, że jego zatrzymanie to kwestia czasu, sam zgłosił się na komisariat policji.

Policjanci sprawdzili tożsamość mężczyzny. Informują, że to 34-letni Krystian Z., mieszkaniec Warszawy, związany z firmą z Łodzi, do której należy volvo.

Okazało się, że mężczyzna nie dość, że złamał cały szereg przepisów drogowych i naraził życie pieszych i rowerzystów, prowadził samochód bez prawa jazdy. Dokument stracił rok temu, kiedy został złapany na kierowaniu pojazdem pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze przeanalizowali film od internauty i naliczyli 10 wykroczeń popełnionych przez kierowcę auta. To m.in. przejazd przez powierzchnię wyłączoną z ruchu, nadużywanie sygnałów dźwiękowych, przejazd przez linię ciągłą i powodowanie zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

d10yu9e

Funkcjonariusze zachęcają do zgłaszania przypadków piractwa drogowego na adres mailowy stopagresjidrogowej@ksp.policja.gov.pl .

Przeczytaj też: Jest pomysł na centra lokalne w Warszawie

d10yu9e

Podziel się opinią

Share
d10yu9e
d10yu9e