Trwa ładowanie...

PiS ujawnia datę odsłonięcia Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej

Odsłonięcie pomnika nastąpi 10 kwietnia o godz. 15.30 na pl. Piłsudskiego. Wydarzenie będzie częścią obchodów ósmej rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Share
PiS ujawnia datę odsłonięcia Pomnika Ofiar Tragedii SmoleńskiejŹródło: WP.PL
d4isb39

Zaprezentowano również program obchodów tzw. miesięcznicy smoleńskiej.

"W ósmą rocznicą tej najstraszniejszej w powojennych dziejach Polski katastrofy zapraszamy Państwa na Mszę Świętą w intencji Poległych, na marsz oraz na uroczystość odsłonięcia Pomnika Ofiar tego narodowego nieszczęścia. Marsz - na którym spotkamy się po raz dziewięćdziesiąty szósty - będzie marszem ostatnim" - czytamy w apelu Rodzin Smoleńskich.

Obchody rozpoczną się o godzinie 8.00 mszą świętą w kościele seminaryjnym pw. Wniebowzięcia NPM i św. Józefa Oblubieńca przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Od godz. 9.00 do 15.00 na pl. Piłsudskiego będą wyświetlane filmy. Po godz. 16 przemówi prezydent Andrzej Duda i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Tego dnia nastąpi również odsłonięcie kamienia, w miejsce którego stanie pomnik upamiętniający prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Obchody na placu Piłsudskiego w Warszawie zakończą się około godziny 21.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

d4isb39
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4isb39
d4isb39