Trwa ładowanie...
d4gsf0y

Płacił za zakupy nie swoją kartą. Wydał prawie 20 tys. złotych [WIDEO]

"Po opublikowaniu wizerunku osoby podejrzewanej o to przestępstwo rozdzwoniły się telefony"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Płacił za zakupy nie swoją kartą. Wydał prawie 20 tys. złotych [WIDEO]
d4gsf0y

Nawet 3 lata pozbawienia wolności grozi 28-letniemu Łukaszowi K., który nie swoją kartą płatniczą dokonał transakcji na sumę 17 tys. złotych. - Ponadto w mieszkaniu podejrzanego znaleziono amfetaminę - informują policjanci z KSP.

Ofiara oszusta, w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach, straciła kartę w jednym z pubów w centrum Warszawy. Jak ustalono, tej samej nocy dokonano ta kartą kilkunastu transakcji na sumę ponad 17 tys. złotych. Robiono nią zakupy, wypłacono za jej pomocą gotówkę z bankomatów. Kamery monitoringu, zamontowane przy maszynach, zarejestrowały zarówno wizerunek sprawcy, jak i samochód, którym się poruszał.

- Po opublikowaniu wizerunku osoby podejrzewanej o to przestępstwo rozdzwoniły się telefony z informacjami o widocznym na filmie i zdjęciach mężczyźnie. Kilka z nich okazało się trafnych - relacjonują mundurowi. Natychmiast ustalono miejsce, w którym aktualnie przebywa 28-latek. Wczoraj dokonano zatrzymania Łukasz K..

d4gsf0y

Jak się okazuje, odpowie on nie tylko za oszustwo, ale także za posiadanie narkotyków , bowiem w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli amfetaminę.

Przeczytajcie też: Deweloper żąda od mieszkańców opłaty za korzystanie z chodnika przed blokiem

d4gsf0y

Podziel się opinią

Share

d4gsf0y

d4gsf0y