Trwa ładowanie...

Po pijaku dzwonił i informował o fałszywych bombach

Gdy policjanci udali się do budki, z której dzwonił, okazało się, że mężczyzna wciąż tam jest i telefonuje w kolejne miejsce informując o bombie...

Share
Po pijaku dzwonił i informował o fałszywych bombach
d33k76b

Do zdarzenia doszło kilka minut po 22:00 w piatkowy wieczór. Na numer alarmowy urzędu miasta zadzwonił mężczyzna, który poinformował o ładunku wybuchowym. Z informacji wynikało, że ładunek znajduje się w jednej z galerii handlowych w centrum Warszawy.

Sprawą zajęli się policjanci ze śródmiejskiej komendy i na adres, skąd dzwoniono, udała się załoga mundurowych. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce w budce telefonicznej stał mężczyzna, który właśnie rozmawiał z kimś przez telefon. Okazało się, że właśnie kolejny raz dzwonił informując o podłożonym ładunku wybuchowym. We wskazanym centrum handlowym rzeprowadzono sprawdzenie pirotechniczne, w wyniku którego okazało się, że alarm bombowy jest fałszywy.

Mężczyzna był kompletnie pijany, badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mariusz S. noc spędził w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Prokurator przedstawili mu zarzut za wywołanie fałszywego alarmu (sprowadzenie zagrożenia w znacznych rozmiarach), za co grozi kara do 8 lat więzienia.

d33k76b
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d33k76b

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33k76b
d33k76b