Trwa ładowanie...
d2oeit0

Pobił 84-latkę i okradł ją z mięsa oraz wędlin

Bił ją pięściami po plecach, po czym ukradł jej zakupy, dowód osobisty, pieniądze i okulary korekcyjne
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pobił 84-latkę i okradł ją z mięsa oraz wędlin
d2oeit0

Ubiegłej soboty, kilka minut przed południem dyżurny komisariatu z Zielonki otrzymał zgłoszenie o rozboju, do jakiego doszło w parku Dębinki. Poszkodowaną miała zostać starsza kobieta, która została napadnięta i pobita przez młodego napastnika. Sprawca ukradł jej właśnie niesione do domu zakupy, głównie mięso i wędliny, a także dowód osobisty oraz portfel z pieniędzmi i okulary korekcyjne, wszystko o wartości blisko 500 złotych.

*Zobacz także: Napadli na 80-letniego staruszka w jego własnym domu *

W rejon zdarzenia udali się miejscowi funkcjonariusze. 84-latka opowiedziała, że gdy przechodziła przez park, została bez powodu zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Ten bił ją pięściami po plecach, po czym zabrał jej to, co miała przy sobie. Pokrzywdzona opisała wygląd zewnętrzny i rysopis napastnika.

d2oeit0

Kilka minut później funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o ten czyn 27-letniego Pawła Z. Ten rozpytany przez policjantów oświadczył, że faktycznie zaatakował w parku idącą kobietę, po czym zabrał jej posiadane przez nią przedmioty. Zatrzymany 27-latek trafił do policyjnej celi.

Chłopak już został przesłuchany i usłyszał zarzuty dokonani rozboju. Decyzją prokuratora rejonowego w Wołominie został objęty policyjnym dozorem. Teraz może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.


*Zobacz także: Udaremniono oszustwo na kwotę 300 tys. złotych metodą „na wnuczka”! *

Podziel się
d2oeit0

Podziel się opinią

Share

d2oeit0

d2oeit0