Trwa ładowanie...
du66zjq

Pobił do nieprzytomności niewinnego przechodnia. Miał ponad promil alkoholu we krwi

Pokrzywdzonego w ciężkim stanie zabrało wezwane przez policjantów pogotowie ratunkowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pobił do nieprzytomności niewinnego przechodnia. Miał ponad promil alkoholu we krwi
du66zjq

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak 32-latek rzuca się na swoją ofiarę, uderza ją łokciem i pięściami w twarz, a kiedy pokrzywdzony upada, kopie go z całej siły w głowę. Mężczyzna traci przytomność. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem na ulicy Mazowieckiej. Wracającego do domu mężczyznę zaczepił Marcin M. Jak wynika z relacji świadków pokrzywdzony nie wykazywał jakiejkolwiek agresji, prosił o pozostawienie go w spokoju chcąc w ten sposób uniknąć ewentualnej konfrontacji.

Pokrzywdzony uderza tyłem głowy w metalowy słupek i przewraca się na chodnik

du66zjq

Na nagraniu z kamer widać, jak po krótkiej wymianie zdań 32-latek jednak nie odpuszcza i nagle uderza swoja ofiarę najpierw łokciem, a później dwa razy pięścią w twarz. Pokrzywdzony traci równowagę, uderza tyłem głowy w metalowy słupek i przewraca się na chodnik. Kiedy próbuje się podnieść, Marcin M. z impetem kopie go w głowę. Po tym uderzeniu mężczyzna traci przytomność.

Pokrzywdzonego w ciężkim stanie zabrało wezwane przez policjantów pogotowie ratunkowe. Reakcja policjantów ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego była natychmiastowa. Już chwilę po zdarzeniu zatrzymali napastnika zanim ten zdążył uciec z miejsca zdarzenia. 32-latek był pijany, we krwi miał ponad promil alkoholu.

Za ten czyn o charakterze chuligańskim Marcinowi M. może teraz grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Wychudzone i porzucone przez matkę wiewiórki uratowane przez Patrol Eko

du66zjq

Podziel się opinią

Share

du66zjq

du66zjq