Trwa ładowanie...

Pobił do nieprzytomności niewinnego przechodnia. Miał ponad promil alkoholu we krwi

Pokrzywdzonego w ciężkim stanie zabrało wezwane przez policjantów pogotowie ratunkowe.

Pobił do nieprzytomności niewinnego przechodnia. Miał ponad promil alkoholu we krwi
d2gakaj
d2gakaj

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak 32-latek rzuca się na swoją ofiarę, uderza ją łokciem i pięściami w twarz, a kiedy pokrzywdzony upada, kopie go z całej siły w głowę. Mężczyzna traci przytomność. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem na ulicy Mazowieckiej. Wracającego do domu mężczyznę zaczepił Marcin M. Jak wynika z relacji świadków pokrzywdzony nie wykazywał jakiejkolwiek agresji, prosił o pozostawienie go w spokoju chcąc w ten sposób uniknąć ewentualnej konfrontacji.

Pokrzywdzony uderza tyłem głowy w metalowy słupek i przewraca się na chodnik

Na nagraniu z kamer widać, jak po krótkiej wymianie zdań 32-latek jednak nie odpuszcza i nagle uderza swoja ofiarę najpierw łokciem, a później dwa razy pięścią w twarz. Pokrzywdzony traci równowagę, uderza tyłem głowy w metalowy słupek i przewraca się na chodnik. Kiedy próbuje się podnieść, Marcin M. z impetem kopie go w głowę. Po tym uderzeniu mężczyzna traci przytomność.

Pokrzywdzonego w ciężkim stanie zabrało wezwane przez policjantów pogotowie ratunkowe. Reakcja policjantów ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego była natychmiastowa. Już chwilę po zdarzeniu zatrzymali napastnika zanim ten zdążył uciec z miejsca zdarzenia. 32-latek był pijany, we krwi miał ponad promil alkoholu.

Za ten czyn o charakterze chuligańskim Marcinowi M. może teraz grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

d2gakaj
d2gakaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gakaj