Trwa ładowanie...
d28p19q

Pobili go w pubie. Z pękniętym oczodołem trafił do szpitala

To wydarzyło się w jednym z lokali w Śródmieściu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pobili go w pubie. Z pękniętym oczodołem trafił do szpitala
d28p19q

To wydarzyło się w jednym z lokali w centrum miasta. Do stojącego przy barze mężczyzny podszedł Damian M. Jak wynika z relacji pokrzywdzonego, wyraźnie szukał zaczepki. W pewnym momencie na środku sali Damian M. podszedł do 23-letniego mężczyzny i uderzył go „z główki". Pokrzywdzony błyskawicznie zalał się krwią, kiedy podniósł głowę ponownie został uderzony w ten sam sposób.

Przeczytajcie też: Wybijał szyby w samochodach koszem na śmieci

Pokrzywdzony udał się szybko do toalety, aby obmyć twarz. Tam został zaatakowany po raz drugi. Tym razem do łazienki Damian M. przyszedł ze swoim kolegą Mateuszem B. Obaj zaczęli obkładać 23-latka pięściami. Uderzony w twarz, doznając przy tym urazu nosa, został także kolega 23-latka, który próbował stanąć w jego obronie.

d28p19q

Po wyjściu z lokalu i wezwaniu karetki, pokrzywdzony z licznymi ranami w tym pękniętym oczodołem, trafił do szpitala, gdzie spędził kilka dni.

Sprawa trafiła na policję . Wkrótce zatrzymano 21-letniego Damiana M. i jego rówieśnika Mateusza B. Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Damian M. odpowie za pobice. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Mateusz B. natomiast usłyszał zarzut pobicia i naruszenia czynności narządu ciała za co kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Zniszczył auto chłopaka swojej byłej dziewczyny

d28p19q

Podziel się opinią

Share
d28p19q
d28p19q