Trwa ładowanie...

Pobili, oblali wrzątkiem i okradli

Okrutni współlokatorzy byli pijani

Pobili, oblali wrzątkiem i okradli
d4axoo8
d4axoo8

Pewien mieszkaniec jednego z podwarszawskich powiatów pracował i mieszkał z dwoma mężczyznami z województwa lubelskiego. Późnym wieczorem, kiedy wszyscy byli w hotelowym pokoju, doszło między nimi do kłótni, podczas której opisywani mężczyźni prawdopodobnie pobili i okradli swojego lokatora.* W czasie tego zajścia, jeden z mężczyzn miał wziąć czajnik i oblać wrzątkiem pobitego.* Poszkodowany mężczyzna zdążył uciec swoim „oprawcom” i trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Pokrzywdzony stwierdził, że z pokoju zniknęły jego pieniądze, a potencjalnymi sprawcami mieli być mężczyźni, którzy go pobili.

Mężczyznami, którzy usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu i kradzieży pieniędzy byli 44-letni Krzysztof K. i 46-letni Kazimierz N. W chwili zatrzymania przez policjantów byli pijani, pierwszy z nich miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a drugi prawie 1,5 promila. Dwie doby spędzili w policyjnym areszcie.**

Za pobicie i kradzież Krzysztofowi K. i Kazimierzowi N. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci w dalszym ciągu badają i dokładnie wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

d4axoo8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4axoo8