Trwa ładowanie...

Pociągi podmiejskie SKM i KM stanęły. Awaria na dworcu Warszawa Zachodnia

Duże utrudnienia dla pasażerów podróżujących koleją podmiejską w Warszawie. Wszystko z powodu porannych awarii. Część usunięto, jednak nadal opóźnienia na niektórych trasach mogą się sięgać kilkudziesięciu minut.
Share
Warszawa. Awarie i utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM i KM
Warszawa. Awarie i utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM i KMŹródło: East News, Fot: Adam Burakowski/REPORTER
d2xvp1v

Tuż po godz. 7:00 pojawił się komunikat na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego o awarii na stacji Lotnisko Chopina. Została ona usunięta przed godz. 10:00.

"Od godz. 8:00 wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM i KM w pociągach SKM i KM na odcinku między Warszawą Wschodnią a Lotniskiem Chopina" - czytamy w komunikacie.

Kilka połączeń było opóźnionych o kilkadziesiąt minut.

d2xvp1v

Z kolei nasz czytelnik informował o awarii pociągu na stacji Warszawa Zachodnia. To pociąg do Siedlec, który stanął na peronie trzecim.

- Usłyszeliśmy informację, że wstrzymany jest ruch podmiejski do odwołania. Obsługują go perony 2 i 3. My stoimy w pociągu relacji Łuków-Warszawa Służewiec i już zapowiedzieli 10min opóźnienia - informuje pan Bartosz.

Z problemami w porannych godzinach szczytu muszą liczyć się także podróżujący przez Rembertów.

"Z przyczyn technicznych mających miejsce w rejonie stacji Warszawa Rembertów możliwe są opóźnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S2 oraz KM linii R2" - podaje WTP.

d2xvp1v

Źródło: WTP

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Duda boi się bardziej Kosiniaka-Kamysza niż Kidawy-Błońskiej? Reakcja Sienkiewicza

d2xvp1v

Podziel się opinią

Share
d2xvp1v
d2xvp1v