Trwa ładowanie...
d1zj7px

Pociągi z Warszawy nie kursują, drugi dzień wielkiego remontu. Relacja naszej reporterki

Szacuje się, że utrudnienia dotkną ok. ćwierć miliona pasażerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pociągi z Warszawy nie kursują, drugi dzień wielkiego remontu. Relacja naszej reporterki
d1zj7px

*W niedzielę rozpoczął się "komunikacyjny horror" dla tysięcy osób, które mieszkają w zasięgu linii kolejowej Grodzisk Mazowiecki-Warszawa Włochy. Przez rok nie będą jeździć tu pociągi, tylko komunikacja zastępcza. Nasza reporterka pojechała sprawdzić, jak wygląda sytuacja pasażerów na Dworcu Zachodnim. Zobaczcie jej relację. *

Modernizacja tego odcinka podmiejskiej linii kolejowej wymagała wprowadzenia dużych zmian w komunikacji, które zaczęły obowiązywać od 3 września. Wymienione zostaną 22 km sieci trakcyjnej i 22 km linii kolejowej. Powstanie też nowy przystanek Parzniew, tunel drogowy w Pruszkowie i dwa przejścia podziemne.

Pasażerowie podróżujący z Milanówka, Brwinowa, Piastowa i Pruszkowa muszą przesiąść się do komunikacji zastępczej. Szacuje się, że utrudnienia dotkną ok. ćwierć miliona pasażerów. Więcej o zmianach na tym odcinku przeczytacie tutaj.

d1zj7px

- Rok na remont to bardzo długo - komentuje jeden z pasażerów.

* *- Ludzie są zdezorientowani, nie wiedzą skąd mają odjeżdżać. Mam pełne ręce roboty - komentuje informator udzielający odpowiedzi na pytania o zmianach komunikacyjnych.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytajcie również: Kabaty: potrąciła dziecko i uciekła z miejsca wypadku. Mieszkańcy szukają pirata drogowego *

d1zj7px

Podziel się opinią

Share

d1zj7px

d1zj7px