ycipk-2ulddc

Poczta na Targowej otwarta od wtorku!

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego stwierdził, że obiekt może być użytkowany
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poczta na Targowej otwarta od wtorku!
ycipk-2ulddc

Placówka Poczty Polskiej przy ul. Targowej 73 zostanie otwarta dla klientów we wtorek (11 lutego 2014 r.) o godz. 8.00. Zdaniem Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, obiekt może być użytkowany. Poczta prowadzi codzienny monitoring stanu budynku dla zapewnienia bezpieczeństwa klientów i pracowników. Nadzór jest prowadzony przez ekspertów zewnętrznych.

Niedawno informowaliśmy, że na ścianie budynku Poczty Polskiej przy Targowej pojawiły się rysy, a Nadzór Budowlany podjął decyzję o ewakuowaniu ludzi z budynku - zarówno klientów jak i pracowników. Istniała możliwość, że obiekt osuwa się z powodu sąsiadującej z nim budowy metra, jednak Mateusz Witczyński, rzecznik konsorcjum budującego podziemną kolejkę powiedział , że od czterech miesięcy nie prowadzone są tam żadne prace konstrukcyjne, a wszystkie budynki wokół centralnego odcinka są monitorowane.

Do budynku wkroczył Inspektor Nadzoru Budowlanego i podjął decyzję o czasowym zamknięciu całodobowej placówki pocztowej. Decyzja ta była "efektem stwierdzonych uszkodzeń budynku wynikających z prac przy budowie II linii metra".

ycipk-2ulddc
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ulddc

ycipk-2ulddc
ycipk-2ulddc