Trwa ładowanie...
d1czt7h

Poczta na Targowej zamknięta przez budowę metra!

Inspektor Nadzoru Budowlanego podjął decyzję o zamknięciu "z powodu uszkodzeń budynku wynikających z prac przy budowie podziemnej kolejki"!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poczta na Targowej zamknięta przez budowę metra!
d1czt7h

Wczoraj informowaliśmy Was, że na ścianie budynku Poczty Polskiej przy Targowej pojawiły się rysy , a Nadzór Budowlany podjął decyzję o ewakuowaniu ludzi z budynku - zarówno klientów jak i pracowników. Istniała możliwość, że obiekt osuwa się z powodu sąsiadującej z nim budowy metra, jednak Mateusz Witczyński, rzecznik konsorcjum budującego podziemną kolejkę powiedział , że od czterech miesięcy nie prowadzone są tam żadne prace konstrukcyjne, a wszystkie budynki wokół centralnego odcinka są monitorowane.

Do budynku wkroczył Inspektor Nadzoru Budowlanego. Dziś podjął podjął decyzję o czasowym zamknięciu całodobowej placówki pocztowej. Decyzja ta jest* "efektem stwierdzonych uszkodzeń budynku wynikających z prac przy budowie II linii metra"*.

Jak teraz skorzystać z poczty na Pradze Północ? Poczta Polska wydłużyła do 22, godziny pracy okolicznych placówek. Klienci, którzy chcą skorzystać z usług pocztowych (nadawanie listów poleconych i paczek, nadawanie przekazów pocztowych lub wpłaty na rachunki bankowe) mają do dyspozycji następujące placówki:

- placówka przy ul. 11 Listopada 42. Czynna w godzinach 8 do 22
- placówka przy pl Hallera 10. Czynna 8 do 22
- UP Warszawa 4 przy ul. Konopackiej 3/5. Czynna w godz. 8 do 22
- UP Warszawa 4 przy ul. Ząbkowskiej 50. Czynna w godz. 8 do 22
- UP Warszawa 4 przy al Tysiąclecia 151. Czynna w godz. 8 do 22
- UP Warszawa 4 przy ul. Zamoyskiego 42. Czynna w godz.. 8 do 22

Korespondencję awizowaną do obioru w placówce przy ul Targowej 73 teraz będzie można odebrać w placówkach pocztowych zgodnie z wykazem, który znajdziemy TUTAJ (PDF) . Natomiast zasady doręczania przez listonoszy przesyłek i przekazów w rejonach doręczeń nie zmieniają się.

d1czt7h
d1czt7h

Podziel się opinią

Share

d1czt7h

d1czt7h