ycipk-3i7rmq

Poczta na Targowej zamknięta przez budowę metra!

Inspektor Nadzoru Budowlanego podjął decyzję o zamknięciu "z powodu uszkodzeń budynku wynikających z prac przy budowie podziemnej kolejki"!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poczta na Targowej zamknięta przez budowę metra!
ycipk-3i7rmq

Wczoraj informowaliśmy Was, że na ścianie budynku Poczty Polskiej przy Targowej pojawiły się rysy , a Nadzór Budowlany podjął decyzję o ewakuowaniu ludzi z budynku - zarówno klientów jak i pracowników. Istniała możliwość, że obiekt osuwa się z powodu sąsiadującej z nim budowy metra, jednak Mateusz Witczyński, rzecznik konsorcjum budującego podziemną kolejkę powiedział , że od czterech miesięcy nie prowadzone są tam żadne prace konstrukcyjne, a wszystkie budynki wokół centralnego odcinka są monitorowane.

Do budynku wkroczył Inspektor Nadzoru Budowlanego. Dziś podjął podjął decyzję o czasowym zamknięciu całodobowej placówki pocztowej. Decyzja ta jest* "efektem stwierdzonych uszkodzeń budynku wynikających z prac przy budowie II linii metra"*.

Jak teraz skorzystać z poczty na Pradze Północ? Poczta Polska wydłużyła do 22, godziny pracy okolicznych placówek. Klienci, którzy chcą skorzystać z usług pocztowych (nadawanie listów poleconych i paczek, nadawanie przekazów pocztowych lub wpłaty na rachunki bankowe) mają do dyspozycji następujące placówki:

ycipk-3i7rmq

- placówka przy ul. 11 Listopada 42. Czynna w godzinach 8 do 22
- placówka przy pl Hallera 10. Czynna 8 do 22
- UP Warszawa 4 przy ul. Konopackiej 3/5. Czynna w godz. 8 do 22
- UP Warszawa 4 przy ul. Ząbkowskiej 50. Czynna w godz. 8 do 22
- UP Warszawa 4 przy al Tysiąclecia 151. Czynna w godz. 8 do 22
- UP Warszawa 4 przy ul. Zamoyskiego 42. Czynna w godz.. 8 do 22

Korespondencję awizowaną do obioru w placówce przy ul Targowej 73 teraz będzie można odebrać w placówkach pocztowych zgodnie z wykazem, który znajdziemy TUTAJ (PDF) . Natomiast zasady doręczania przez listonoszy przesyłek i przekazów w rejonach doręczeń nie zmieniają się.

Podziel się
Podziel się
ycipk-3i7rmq
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3i7rmq

ycipk-3i7rmq
ycipk-3i7rmq