Trwa ładowanie...

Podążaj za białym królikiem (SPACER)

Niezwykła wycieczka dla dzieci po Królikarni

Podążaj za białym królikiem (SPACER)
d3zodsq
d3zodsq

Razem z Alicją z Krainy Czarów zaprosimy Was do poszukiwania norki Białego Królika oczywiście – w Królikarni! Pomogą nam w tym bohaterowie książki oraz zwierzęta mieszkające w parku - w tę niedzielę pierwszy spacer w ramach projektu „Warszawiak Odkrywca”. Wycieczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-14 lat z opiekunami.

Podczas spaceru będzie można dowiedzieć się,* jakie wspaniałe dania wędrowały podziemnymi korytarzami, aby wreszcie trafić na stół, za którym zasiadał sam król Stanisław August Poniatowski, oraz o tym, kim był pan Wincenty Prysznic i dlaczego zaprzyjaźnił się ze zwierzętami, a kamienny lew i lwica wskażą drogę do celu. Wycieczka startuje *18 maja punktualnie o 11.00 przy bramie Królikarni, przed budką strażniczą.

d3zodsq

Spotkanie poprowadzi Kasia Burnat – urodzona warszawianka. Lubi wędrować po tajemniczych zaułkach i cichych podwórkach stolicy. Warszawa to też ludzie, ich historie i domy, w których mieszkają. Jest lokalną patriotką dzielnicy Mokotów i sama się dziwi, ile tu miejsc wartych zobaczenia i historii godnych opowiedzenia. Jej specjalnością są spacery po żydowskiej Warszawie, historia Pragi, legendy staromiejskie oraz wycieczki dla dzieci, które są wiernymi i wdzięcznymi słuchaczami warszawskich opowieści. Jest licencjonowanym przewodnikiem po Warszawie. Współtworzy ekipę przewodnicką Break In Warsaw.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy pod adresem warsztaty@fundacjaroro.org W tytule maila wpiszcie „stary mokotow” podajcie imię i wiek dziecka. Spacery są bezpłatne.

d3zodsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zodsq