Trwa ładowanie...

Podczas włamania zgubił swoje CV [WIDEO]

Ten przestępca na długo pozostanie w pamięci funkcjonariuszy

Share
Podczas włamania zgubił swoje CV [WIDEO]
d34lb98

W ręce policji bardzo różnie i czasem dość nietypowo "wpadają" przestępcy, jednak ten mężczyzna zapisze się w pamięci funkcjonariuszy na długo. Policjanci zatrzymali właśnie 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie co najmniej dziwięciu kradzieży i włamań do domów i piwnic. Złapano go dość łatwo, bowiem w ustaleniu danych sprawcy pomógł im on sam. Podczas oględzin miejsca włamania, policjanci znaleźli zgubioną przez włamywacza CV-kę.

CV, poprawnie napisane, zawierała wszelkie dane osobowe włamywacza, 32-letniego (jak się potem okazało) mieszkańca Otwocka. Wczoraj wieczorem policyjni wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, którego dane figurowały na odnalezionym życiorysie.

W jego mieszkaniu znaleziono rzeczy pochodzące z kradzieży i włamań. Były to między innymi rowery, buty i deska snowboardowa oraz komputer. Jak się okazuje, mężczyzna może mieć związek z co najmniej 9 kradzieżami i włamaniami do domów i piwnic, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie powiatu otwockiego.

d34lb98

32-latek usłyszy zarzuty za kradzieże z włamaniami. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Otwocczanin będzie też mógł uzupełnić swoje curriculum vitae o zupełnie nową pozycję.

d34lb98

Podziel się opinią

Share
d34lb98
d34lb98