Trwa ładowanie...
d2vjrvx

Podejrzana o zabójstwo na Stalowej przejdzie badania psychiatryczne?

Wciąż nie jest znana data procesu podejrzanej Magdy M.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podejrzana o zabójstwo na Stalowej przejdzie badania psychiatryczne?
d2vjrvx

- Prokurator po zgromadzeniu dowodów planuje powołanie dwóch biegłych, którzy mają przeprowadzić badania psychiatryczne kobiety podejrzanej o potrójne zabójstwo na ulicy Stalowej - poinformowała Renata Mazur, rzeczniczka praskiej prokuratury.

W poniedziałek RMF FM podało, że prokuratura chce badań psychiatrycznych dla kobiety podejrzanej o zabójstwo na ulicy Stalowej. Wciąż nie jest znana data procesu podejrzanej Magdy M. Prokuratura poinformowała, że rozpocznie się po zgromadzeniu wszystkich dowodów.

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy zbrodni, do której doszło na początku listopada. Przy ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, mężczyzna, wyczuwając dym w jednym z mieszkań, wybił szybę i wezwał odpowiednie służby. Przybyli na miejsce strażacy znaleźli w mieszkaniu zwłoki kobiety i dwójki dzieci - rocznego chłopca oraz 8-letniej dziewczynki. Początkowo przypuszczano, że wszystkie osoby zatruły się tlenkiem węgla, jaki powstał w wyniku procesu spalania. Jednak w wyniku śledztwa okazało się, że 27-letnia Paulina została zamordowana. Zmarła w wyniku wykrwawienia po wielu ranach ciętych w okolicach szyi. Zabójcą okazała się koleżanka kobiety, Magdalena M.

d2vjrvx

32-letnia Magdalena M. po wielogodzinnych przesłuchaniach przyznała się do zbrodni. Usłyszała dwa zarzuty – zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i podwójnego zabójstwa. Ze śledztwa wynika, że sprawczyni wiedziała, iż w mieszkaniu są jeszcze małe dzieci. Kobiecie grozi teraz dożywocie.

W miniony piątek na miejscu zbrodni przeprowadzono eksperyment procesowy , w którym uczestniczyła podejrzana Magdalena M.

Przeczytaj też: "Za co kochasz Polskę?". Warszawiacy kontra obcokrajowcy

Podziel się
d2vjrvx

Podziel się opinią

Share

d2vjrvx

d2vjrvx