Trwa ładowanie...

Podejrzani o włamanie. Rozpoznajesz ich?

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.
Share
Podejrzani o włamanie. Rozpoznajesz ich?
d155o3f

Policjanci szukają trzech mężczyzn, którzy podejrzani są o kradzież z włamaniem do pomieszczeń garażowych na osiedlu przy ul. Małachowskiego w Markach. Wizerunek prawdopodobnych sprawców przestępstw zarejestrowały kamery monitoringu.

Na zamieszczonych nagraniach z osiedlowego monitoringu widać trzech mężczyzn w wieku około 25-35 lat dokonujących kradzieży m.in. elektronarzędzi, rowerów oraz innych wartościowych przedmiotów. Podejrzani o te przestępstwa dokonują włamań poprzez wyłamywanie zamków w drzwiach wejściowych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tych czynów. Mężczyźni widoczni na zdjęciach typowani są również do innych zaistniałych włamań na terenie Marek o bardzo zbliżonym modus operandi.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianych zdarzeń proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Sportowej 5 w Markach.

d155o3f

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22 60 47 761/762 lub 22 761 80 80 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl

Przeczytaj też: Warszawa będzie zachęcać rodziców, by posyłali 6-latki do szkół

d155o3f

Podziel się opinią

Share
d155o3f
d155o3f