Trwa ładowanie...

Podejrzani o włamanie. Rozpoznajesz ich?

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Share
Podejrzani o włamanie. Rozpoznajesz ich?
d1kin75

Policjanci szukają trzech mężczyzn, którzy podejrzani są o kradzież z włamaniem do pomieszczeń garażowych na osiedlu przy ul. Małachowskiego w Markach. Wizerunek prawdopodobnych sprawców przestępstw zarejestrowały kamery monitoringu.

Na zamieszczonych nagraniach z osiedlowego monitoringu widać trzech mężczyzn w wieku około 25-35 lat dokonujących kradzieży m.in. elektronarzędzi, rowerów oraz innych wartościowych przedmiotów. Podejrzani o te przestępstwa dokonują włamań poprzez wyłamywanie zamków w drzwiach wejściowych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tych czynów. Mężczyźni widoczni na zdjęciach typowani są również do innych zaistniałych włamań na terenie Marek o bardzo zbliżonym modus operandi.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianych zdarzeń proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Sportowej 5 w Markach.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22 60 47 761/762 lub 22 761 80 80 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl

d1kin75
d1kin75
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kin75