Trwa ładowanie...
wspomnienia

Podzielcie się wspomnieniami o Woli!

Poszukiwane są szczególnie te z okresu Polski Ludowej oraz czasów współczesnych, czyli od lat 90. do teraz
Share
Podzielcie się wspomnieniami o Woli!
d3li1c3

"Okno na Warszawę" poszukuje wspomnień powiązanych z warszawską Wolą i zaprasza wszystkich warszawiaków do dzielenia się nimi!

"Historia Woli składa się z Waszych opowieści. (...) Nie pozwólmy, aby historie z wolskich osiedli, fabryk i podwórek zostały zapomniane."****

Kercelak ożyje na Chłodnej

d3li1c3

Do udziału w projekcie "Wola. Ludzie i historie" zaproszeni są wszyscy, niezależnie od wieku. Jeśli macie ciekawe wspomnienia, nietypowe zainteresowania, pasje, prowadzisz blog o Woli - to coś dla Was. Piszcie, opowiadajcie!

" Okno na Warszawę " zebrało już sporo wspomnień z okresu II wojny światowej i Powstania Warszawskiego. Co roku urząd dzielnicy wydaje "Kuriera Powstańczego", ukazała się również książka "Powstańcze miejsca pamięci. Wola 1944". Teraz poszukuje opowieści z okresu przedwojennego i powojennego - ciekawostki z czasów PRLu oraz współczesnych.

Te najciekawsze ukażą się w książce i na stronach internetowych urzędu dzielnicy www.wola.waw.pl oraz www.facebook.com/MiejskaWola.

Materiały podsyłajcie do 15 października 2013 roku na adres wspomnienia@wola.waw.pl lub do ratusza dzielnicy na adres al. Solidarności 90, pokój 100 (I piętro).

d3li1c3

Podziel się opinią

Share
d3li1c3
d3li1c3