Trwa ładowanie...

Pojedynek na noże. O jednego papierosa

Mężczyźni postanowili spór o papierosa rozwiązać "po męsku".

Share
Pojedynek na noże. O jednego papierosa
d88wwyj

* Policjanci zatrzymali wczoraj 44-letniego Roberta M., którego wskazali świadkowie zdarzenia. Usłyszał on zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.*

Wszystko zdarzyło się w parku, kilka minut po tym jak dwaj mężczyźni przypadkowo się poznali. Szybko doszło między nimi do sprzeczki, którą rozwiązać miał „pojedynek”. Podczas szarpaniny, 44-latek wyjął nóż i kilkakrotnie ugodził nim swojego przeciwnika.****

Patrolowcy zostali skierowani na interwencję do parku. Na miejscu zastali mężczyznę, który został kilkakrotnie ugodzony nożem w okolice żeber. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Funkcjonariusze błyskawicznie zatrzymali 44-letniego Roberta M., którego świadkowie wskazali jako sprawcę. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

d88wwyj

Z relacji pokrzywdzonego i osób, które widziały przebieg zdarzenia wynikało, że mężczyźni poznali się na ławce w parku. Kilka minut później doszło między nimi do awantury o papierosa. Postanowili nieporozumienie rozstrzygnąć siłowo. Zaczęli się bić. W pewnym momencie jeden z nich wyjął z kieszeni nóż i ugodził swojego przeciwnika.

Kryminalni i dochodzeniowcy przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności zarówno operacyjne jak i procesowe i po zgromadzeniu materiału dowodowego doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam usłyszał zarzut usiłowania dokonania zabójstwa. W sądzie zdecydowano o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania.

d88wwyj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d88wwyj
d88wwyj