Trwa ładowanie...

Pojedź na spektakl teatralny do Amsterdamu. Za darmo!

Weź udział w performansie w Teatrze Het Veem! Bądź importowaną publicznością!

Pojedź na spektakl teatralny do Amsterdamu. Za darmo!
d1fxibw
d1fxibw

W ostatnich latach holenderski teatr eksperymentalny traci publiczność na skutek kryzysu gospodarczego i cięć w budżecie kultury.* Komuna// Warszawa chce mu przyjść z pomocą i importować publiczność z Polski.* 8 marca warszawska grupa wystąpi w Amsterdamie w Teatrze Het Veem z performansem „Polish Artists Do It Cheaper!”, przygotowanym w ramach międzynarodowego projektu badawczo-artystycznego „Outside the Box”. Integralną częścią projektu będzie wyjazd do Amsterdamu grupy polskich widzów, którzy zobaczą przedstawienie i wezmą udział w towarzyszących mu wydarzeniach.* W programie: performans Komuny, dyskusja, spotkanie z widzami holenderskimi, afterparty.*

Udział bezpłatny. Organizatorzy zapewniają transport busem Warszawa – Amsterdam – Warszawa oraz nocleg w Teatrze Het Veem. Chętnych prosi się o przysyłanie zgłoszeń, zawierających CV oraz krótką odpowiedź na pytanie: Kto i dlaczego powinien chodzić do teatru w czasach mediów społecznościowych, których użytkownicy sami uważają się za artystów, a klikając „Dołącz”, stają się wirtualnymi uczestnikami wydarzeń?

d1fxibw

Zgłoszenia należy przysyłać do 2 marca na adres: iza.zerek@komuna.warszawa.pl. O wynikach naboru organizatorzy poinformują mailowo 3 marca.

Najważniejsze informacje:
Co: spektakl Komuny// Warszawa „Polish Artists Do It Cheaper!” połączony z importem publiczności z Polski
Gdzie: Teatr Het Veem, Van Diemenstraat 408-410, 1013 CR Amsterdam
Kiedy: wyjazd 7 marca ok. godz. 22, powrót 9 marca ok. godz. 23
UWAGA: wyjazd dla osób zaprawionych w trudach podróży. Uczestników czeka ponad 10-godzinna podróż minibusem, następnie dzień w Amsterdamie, wieczorem spektakl Komuny, dyskusja i party. Nocleg przewidujemy w sali teatru na karimatach. W zamian organizatorzy zapewniają ekscytującą wyprawę do jednego z najciekawszych teatrów eksperymentalnych w Holandii i udział w wyjątkowej akcji performatywnej.

d1fxibw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fxibw