Trwa ładowanie...
d42988l

Pokojowa manifestacja na ulicach Warszawy

Organizatorzy zapowiedzieli nawet 10 tys. uczestników!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokojowa manifestacja na ulicach Warszawy
d42988l

Druga Pokojowa Ogólnopolska Manifestacja Głuchych przechodzi ulicami Warszawy. Po raz kolejny organizuje ją Ruch Społeczny Głuchych i Ich Przyjaciół. Członkowie ruchu protestują w ten sposób przeciwko dyskryminacji osób z problemami słuchowymi. Organizatorzy zapowiedzieli nawet 10 tys. uczestników!

Marsz wystartował spod Pałacu Kultury i Nauki o godz.9.15 (z opóźnieniem) i będzie szedł Marszałkowską, Nowogrodzką, Bracką, Al. Jerozolimskimi, Marszałkowską, pl. Bankowy, al. "Solidarności", mostem Śląsko-Dąbrowskim, Sierakowskiego, Okrzei, Ząbkowską aż do Brzeskiej. Zakończy się ok. godz. 16.00 pod siedzibą Polskiego Związku Głuchych (ul. Białostocka).**

"Głusi dalej czują się dyskryminowani przez rząd RP i Polski Związek Głuchych; w ubiegłym roku przedłożyliśmy rządowi RP nasze postulaty. W dalszym ciągu będziemy się domagać realizacji naszych - czyli Ruchu Społecznego Głuchych i Ich Przyjaciół - postulatów, gdyż są to prospołeczne i egalitarne działania na rzecz podniesienia standardów życia głuchych w Polsce" - czytamy w oświadczeniu zawierającym stanowisko Ruchu przed jutrzejszą demonstracją.

d42988l

W rejonie przemarszu należy spodziewać się utrudnień w ruchu

d42988l

Podziel się opinią

Share
d42988l
d42988l