Trwa ładowanie...

Policja nadzoruje drogi wjazdowe do Warszawy

Nadzorem policyjnym objęto najważniejsze drogi wjazdowe i newralgiczne skrzyżowania - szczególnie szosy prowadzące z południa i północy (Janki, Raszyn, Łomianki)
Share
Policja nadzoruje drogi wjazdowe do Warszawy
d3li1c3

To ostatni weekend wakacji i na trasach wjazdowych do stolicy będzie się działo! Z tego powodu stołeczni policjanci wspomogą powiatowe komendy policji odpowiedzialne za bezpieczeństwo ruchu na drogach przebiegających przez miejscowości podwarszawskie.

Od piątkowego popołudnia (30 sierpnia) ruch na watrszawskich skrzyżowaniach będzie regulowany przez policjantów, a dzięki porozumieniu z Zarządem Dróg Miejskich światła sygnalizacji ulicznej zostaną skorygowane pod kątem natężenia ruchu i liczby przejeżdżających samochodów. Oba rozwiązania przyczynią się do skrócenia czasu oczekiwania na wjazd do Warszawy.

Władze Warszawy oraz policja zwraca się z prośbą do mieszkańców o takie zaplanowanie podróży, aby nie wracać do domu w późnych godzinach wieczornych. Przesunięcie wyjazdu na porę wcześniejszą może w znacznym stopniu skrócić czas dotarcia do celu i uchronić od stania w korkach.

d3li1c3

Podziel się opinią

Share
d3li1c3
d3li1c3