Trwa ładowanie...
d27bw4p

Policja poszukuje sprawcy napadu na bank (ZDJĘCIA)

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja poszukuje sprawcy napadu na bank (ZDJĘCIA)
d27bw4p

Policja poszukuje sprawcy napadu na bank .* Do zdarzenia doszło 7 lutego 2014 roku około 17.30 przy ul. Abrahama.* Sprawca przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracowników placówki i zażądał wydania pieniędzy. Gdy zamierzonego celu nie osiągnął, uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci pracujący nad sprawą, za zgodą prokuratora, udostępnili zdjęcia mężczyzny.

Zobacz także: Ojca kopał, matkę oblał gorącym olejem

Rysopis sprawcy: wiek około 30-35 lat, wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne, jednodniowy zarost koloru ciemnego, oczy ciemne. Sprawca ubrany był w czapkę zimową koloru czarnego, kurtkę puchową do pasa z kapturem koloru niebieskiego z metalicznym zabarwieniem, czarne rękawiczki, spodnie dresowe koloru ciemnoszarego z obniżonym krokiem, na twarzy szalik lub kołnierz golfa koloru czarnego lub ciemnoszarego, buty tenisówki koloru niebieskiego.

d27bw4p

* Policja apeluje do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, o kontakt telefoniczny* z wydziałem do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP nr tel. 0-22-60-365-59 w godz. 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku lub całodobowo na numer alarmowy 112 lub 997.

Zobacz także: Zaatakował partnerkę nożem, na oczach 4-latki

d27bw4p

Podziel się opinią

Share

d27bw4p

d27bw4p