Trwa ładowanie...
Monika Rozpędek

Policja szuka 8-letniego Fryderyka Pawłowskiego. Zabrała go matka AKTUALIZACJA

Ojciec dziecka uważa, że zagrożone jest bezpieczeństwo chłopca.

Share
Policja szuka 8-letniego Fryderyka Pawłowskiego. Zabrała go matka AKTUALIZACJA
d3lidi6
AKTUALIZACJA: Chłopiec już wrócił do domu.

8-letni Fryderyk Pawłowski został zabrany z domu rodzinnego przez swoją matkę. Do zdarzenia doszło 21 lutego o godz. 23.00. Kobieta do tej pory nie skontaktowała się i nie poinformowała ojca dziecka, gdzie przebywają. Policjanci z Piaseczna i ojciec Fryderyka apelują o pomoc w poszukiwaniach.

- Oboje rodziców sprawuje pełnoprawną opiekę nad chłopcem. Nas, jako policjantów, przede wszystkim interesuje to, gdzie w tej chwili znajduje się dziecko i czy jest bezpieczne. Naszym celem, zgodnie z przyjętym zawiadomieniem od ojca chłopca, jest odnalezienie miejsca pobytu Fryderyka i wiedza, że nic mu nie zagraża - tłumaczy WawaLove.pl rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie kom. Jarosław Sawicki.

Fryderyk ma około 135 cm wzrostu i waży 35 kg. Jest szczupłej budowy ciała, ma owalne rysy twarzy i blond włosy sięgające do ramion. - Działamy na prośbę ojca. Prowadzimy czynności poszukiwawcze, ponieważ on także jest pełnoprawnym opiekunem dziecka i ma prawo wiedzieć, gdzie ono przebywa - dodaje Sawicki. Policja podjęła natychmiastowe działania, ponieważ ojciec chłopca uważa, że zagrożone jest bezpieczeństwo Fryderyka.

d3lidi6

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu i prowadzonych poszukiwaniach, proszone są o bezpośredni kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem telefonu 22 756 70 18 lub pod numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju. - Apelujemy również do matki Fryderyka, by skontaktowała się z najbliższą jednostka policji lub rodziną - mówi kom. Jarosław Sawicki.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3lidi6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lidi6
d3lidi6