Trwa ładowanie...

Policja szuka gwałciciela z Żoliborza!

Do napadu doszło przy Trasie Mostu Północnego

Policja szuka gwałciciela z Żoliborza!
dpkj9hb
dpkj9hb

Policjanci poszukują mężczyzny, który napadł na kobietę i próbował ją zgwałcić. Opublikowano portret pamięciowy napastnika.

Do napaści doszło 1 czerwca tego roku przy Trasie Mostu Północnego, na wysokości przystanku "Zajezdnia Żoliborz 01". Nieznany mężczyzna zaatakował kobietę, ale do gwałtu na szczęście nie doszło. Ofierze udało się uciec.

dpkj9hb

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną kobietę został sporządzony portret pamięciowy. Poszukiwany mężczyzna ma około 35 lat, 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała i śniadą cerę. W momencie napadu ubrany był w ciemną bluzę oraz jeansy.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Świadkowie mogą się zgłaszać przez całą dobę na komendę przy ul. Żeromskiego 7 w Warszawie. Informacje można też przekazać w każdej jednostce policji lub telefonicznie na nr tel. 22 603-71-27, 22 603-71-55, 22 603-71-56 bądź na numer alarmowy 997 lub112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:krp5warszawa@ policja .waw.pl.

dpkj9hb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpkj9hb