Trwa ładowanie...
d4hlof3

Policja szuka gwałciciela z Żoliborza!

Do napadu doszło przy Trasie Mostu Północnego
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja szuka gwałciciela z Żoliborza!
d4hlof3

Policjanci poszukują mężczyzny, który napadł na kobietę i próbował ją zgwałcić. Opublikowano portret pamięciowy napastnika.

Przeczytajcie też: Zatrzymano gwałcicieli. Swoją ofiarę pobili i zranili nożem

Do napaści doszło 1 czerwca tego roku przy Trasie Mostu Północnego, na wysokości przystanku "Zajezdnia Żoliborz 01". Nieznany mężczyzna zaatakował kobietę, ale do gwałtu na szczęście nie doszło. Ofierze udało się uciec.

d4hlof3

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną kobietę został sporządzony portret pamięciowy. Poszukiwany mężczyzna ma około 35 lat, 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała i śniadą cerę. W momencie napadu ubrany był w ciemną bluzę oraz jeansy.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Świadkowie mogą się zgłaszać przez całą dobę na komendę przy ul. Żeromskiego 7 w Warszawie. Informacje można też przekazać w każdej jednostce policji lub telefonicznie na nr tel. 22 603-71-27, 22 603-71-55, 22 603-71-56 bądź na numer alarmowy 997 lub112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:krp5warszawa@ policja .waw.pl.

Przeczytajcie też: Taksówkarz wykorzystywał seksualnie swoje pasażerki, a potem je okradał!

d4hlof3

Podziel się opinią

Share

d4hlof3

d4hlof3