Trwa ładowanie...
d4tcvhm

Policja szuka tych dwóch mężczyzn. Protestowali przed Sejmem 16 grudnia

Policja zapewnia całkowitą anonimowość osobom zgłaszającym się na komendę.
Share
Policja szuka tych dwóch mężczyzn. Protestowali przed Sejmem 16 grudnia
d4tcvhm

Stołeczna policja opublikowała wizerunki dwóch mężczyzn, którzy mieli naruszyć porządek prawny podczas demonstracji przed Sejmem w nocy z 16 na 17 grudnia 2016 r., kiedy m.in. blokowano wyjazd posłów i przedstawicieli rządu. Nie wiadomo, co mieli zrobić poszukiwani. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Policja w komunikacie prosi o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyzn, których zdjęcia opublikowano na stronie internetowej komendy stołecznej. Są to - jak napisano - wizerunki osób, które mogą mieć związek z naruszeniem porządku prawnego.

"Każdy kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2 " - informują funkcjonariusze.

d4tcvhm

Informacje można przekazywać dzwoniąc pod nr tel. 22 603 65 83 od poniedziałku do piątku w godz. 8-21 lub z dyżurnym Komendy Stołecznej Policji pod numerem tel. 22 603 65 55.

Policja zapewnia całkowitą anonimowość osobom zgłaszającym się na komendę.

Demonstracja KOD

16 grudnia w Sejmie posłowie opozycji zablokowali mównicę sejmową. Była to reakcja na planowane zmiany w zasadach pracy dziennikarzy w parlamencie oraz na wykluczenie z obrad jednego z posłów PO. Przed Sejmem demonstranci blokowali drogi wyjazdowe; posłowie opozycji pozostali na sali sejmowej. W weekend kontynuowane były demonstracje Komitetu Obrony Demokracji. 18 grudnia przed Pałacem Prezydenckim kluby "Gazety Polskiej" zorganizowały manifestację poparcia dla rządu.

d4tcvhm

Źródło: (WawaLove.pl/PAP)

Przeczytaj też: Legia Warszawa chce Błaszczykowskiego. "Nie jest to niemożliwe"

d4tcvhm

Podziel się opinią

Share
d4tcvhm
d4tcvhm